PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user Adam dolny slask 2019-11-15 09:22:05
niech niech się wezmą za wybijanie dzikow panie ministrze gdzie jest wojsko polska gospodarka ulega rozpadowi i żadna bioasekuracja nie pomoże
Zgłoś
user rolnik 2019-11-14 16:49:44
Prostuję ! Sachajko Jarosław dr nauk rolniczych na akademii rolniczej w Lublinie , Teresa Hałas przewodnicząca ZZRI Solidarność !
Zgłoś
user rolnik nie mieszkaniec 2019-11-14 09:48:58
To dopiero skład że rolnictwem zajmować się będą ludzie co rolnictwo widzieli w TV oprócz Bartosik , Galemba, Gwiazdowski,Hałas Kaczmarczyk,Maliszewski to choć otarli się o rolnictwo reszta to zbieranina . 6 na 31 to rzeczywiście widzę przyszłość rolnictwa . Co teraz wymyślą dla rolników ? Koło wiejskie lotów w kosmos ? Dopłaty do filozofii na hektar ? Ochronę turkucia podjadka w retorycznej odsłonie historii Polski ? czy Program pszczoła a innowacyjność w transporcie gabarytowym . Tylko tego można się spodziewać po nich , żadnych ekonomistów którzy mogli by obliczyć czy rolnik ma jakiś dochód czy jedzie pod kreską od dawna ... o tym cisza bo jeszcze się ktoś dowie jak jest naprawdę a tak popiją herbaty , stękną i wezmą dietkę za posiedzenie w komisji a ty rolniku przykryj garba i do roboty .
Zgłoś