PARTNERZY PORTALU

Komentarze 3

user Rolnik xxx 2019-12-03 09:22:07
Jak wynika z powyższego tekstu Rosyjski rząd potrafi zrobić coś dla ludzi by chronić swoją gospodarkę i rolnictwo. Wynika z tego, że Polska rządzą same "sprzedawczyki" gdzie zamiast dbać o polskie rolnictwo ponieważ też możemy byś samo wystarczało i mieć swoje przede wszystkim zdrowe produkty, tylko po co jak wtedy skorumpowani urzędnicy nie będą mieli lewych dochodów za przepychanki przychylnych ustaw i rozporządzeń na rzecz wielkich zagranicznych lobby. Może wtedy ograniczył byśmy pewne choroby i dolegliwości no ale koncerny by nie zarabiał. Ludzie otwórzcie oczy i zacznijcie trzeźwo myśleć dlaczego się tak dzieje i po co jest to wszystko robione
Zgłoś
user nie rusofil 2019-12-03 14:36:55
Otwieram oczy i zgodnie z Twoim oczekiwaniem - myślę . Otóż , myślę że embargo , które miało pogrążyć Rosję (m.in. na wniosek naszych rusofobów zarówno z PO jak i PIS) , wzmocniło rolnictwo rosyjskie , posługujące się maszynami i technologiami - głownie z Niemiec . Nie wiem czy wiesz , że carami Rosji przez ostatnie 150 lat lat caratu byli Niemcy , a najlepsze polskiego króla , a był nim car (który wyzwolił polskich chłopów - jako polski król - z pańszczyzny) został wysadzony "do Bozi" przez polskich patriotów (nie wiesz czasem dlaczego o tym "patriotycznym czynie " nie uczą w szkołach ? A ciekawe czy wiesz , że w 1905 r odstąpił od rusyfikacji na ziemiach polskich ? a jak myślisz dlaczego pospólstwo wiejskie posyłało swoje dziatki do szkół z nauczaniem w j. rosyjskim ?
Zgłoś
user n-l 2019-12-04 16:07:17
A skąd on ma o tym wiedzieć ? Ten patriota - co wysadził cara do Bozi - działał zgodnie z interesem szlachty i biskupów ponieważ po reformie sądownictwa planował dalsze reformy , m.in. z tego powodu budżet Królestwa Polskiego został włączony - wbrew rodowitym Rosjanom do budżetu cesarstwa i na jego podstawie rozwijały się polskie miasta , zabierając darmową siłę roboczą szlachcie i Kościołowi.
Zgłoś