PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 17

Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast poprzez naciśnięcie !
user Pawel 2020-01-30 19:27:04
Szkoda ze nikt się nie interesuje tak ludźmi jak Zwierzętami! Nikt celowo nie wyzywa się na bydlę ale ktoś ma za to groba kasę nagrywa 30 godzin wynajdzie 10min nieprawidłowości i do TVN proponuję tym co tak ubolewają niech wejdą na ten samochód do środka do 10 byków ok 800kg i niech pokażą jak rozładować to bydło? Ja bym wybrał życie człowieka po to powinno być na 1 miejscu!
Zgłoś
user Zorientowana 2020-01-28 23:00:24
Ad vocem za Pania Ewa:egzaltuje sie Pani, odgrywa kabotynski teatrzyk wobec innych, ktorzy w odroznieniu od Pani sa zorientowani w tematyce. Nie widzi i nie uwzglednia proporcji(7,23min.filmikuz pomontowanych scinkow, wobec 7,5godz.rzekomych nagran vivy). Typowa, czytelna manipulacja. A czy zabila Pani kiedys natretna muche? Latwo odpowiedziec przeczaco, chociaz trudno uwierzyc. A one tez maja uklad nerwowy, postregaja i odczuwaja bol. No dobrze.A czy moze trzepala Pani kiedykolwiek posciel lub odkurzala dywan. Tutaj juz sie Pani nie wywinie. Tymsamym zabila Pani miliardy zyjacych roztoczy. To gdzie jest ta granica do ktorej zadaje Pani zwierzetom cierpienie i smierc a powyzej ktorej juz nie? Czy decydyja gabaryty? Od myszy, szczura, kota, psa, swini... slonia? Tak czy inaczej jezeli, jak wykazalem, zabija Pani zwierzeta to jaki ma Pani mandat do zabierania, infantylnego skad inad, glosu w sprawie przepedzania bydla? Moralnie trudne do pogodzenia, prawda? Moze sie myle, moze jednak ma Pani praktyke? To gdzie wy to bydlo przeganiacie? Wokol ronda De Gaulle'a w warszawce? Czy dala sie zauwazyc tendencja krow do ruch lewostronnego(Brexit), jezeli tak to w jakim odsetku? Czy tez moze ptzepedzacie bydlo pomiedzy pietrami szklanych biurowcow(uzycie wind nie w hodzi niestety w gre z powodu wagomiaru)? Na koniec polecam Pani rozpoczac edukacje w tej mglistej, jak widac dla Szanownej Pani dziedzinie, od programu "Skad sie bierze zywnosc" na kanale Kuchnia.TV
Zgłoś
user Rene 2020-01-27 10:01:57
Może szanowni aktywiści lepiej by pomogli rozładować transport zwierząt zamiast stać w ukryciu z telefonem w rękach... Po malutki i bez przemocy, prosząc byczka który waży prawie tonę aby grzecznie zszedł z samochodu...
Zgłoś
user Ewa 2020-01-27 19:19:52
Może szanowny pan , by zamienił się miejscem z bydłem i na własnej skórze , oku lub penisie poczuł rażenie prądem . Można by było tak wtedy pana też poobijac i pokopać , tak jak te zwierzęta . A potem taki zmaltretowany na rzeź , Oczywiście jeśli pan pójdzie o własnych siłach . A jak nie to chętnie pana wciągną za nogę . Fajnie by było ????????????
Zgłoś
user xd 2020-01-27 20:12:01
A upolowac schabowego w Lidlu juz pancia była ? A fakt tam miesko z czarodziejskiej różdżki .
Zgłoś
user Justyna 2020-01-28 05:29:33
Może szanowna Pani przyjechać do nas jak będziemy wprowadzać na samochody byki o wadze 800 kg i więcej.My wszyscy będziemy patrzeć,a Pańcia delikatnie będzie wprowadzać
Zgłoś
user Franek 2020-01-31 13:14:40
Sam byłem świadkiem jak otworzyły się drzwi od przeładunkowe w przyczepie i wiadomo przyjechali lekarze i ludzie do uboju krów które uległy wypadkowi Jeden z takich pseudo aktywistów nie pozwolił dobić 3 cierpiących krów by ulżyć im w cierpieniu tylko czekali ponad kilka godzin aż przyjdzie środek do uśpienia
Zgłoś
user Zainteresowana 2020-01-26 17:41:11
W ślad za cytatem wygłoszony przez specjalistę de nomine w programie u. tj. "istnieją sposoby odprowadzenia zwierzęcia"... (chodzi o bezinwazyjne przepędzanie byd ła w ubojni) - niniejszym upraszamy o rozwińęcie tej myśli tzn. wyjawienie nam rzeczonych sposobów oraz ich fizyczną prezentacjię, naturalnie w celu ich wdrożenia ku zadowolenia ludzi i zwierząt. PS. Uprzedzeń tylko że metoda wykorzystania punktu równowagi oraz strefy ucieczki nie wchodzą w grę, ponieważ są nam one znane i podobnie jak kilka innych "wynalazków" Pani Temple Grandin - w praktyce nie działają
Zgłoś
user Andrzej 2020-01-27 07:16:40
Ależ oni doskonale wiedzą że nie ma innych skutecznych metod przeprowadzania dużych zwierząt, to co robią jest tylko narzędziem do realizacji ich celów a tymi celami są, radykalne ograniczenie a najlepiej zaniechanie hodowli zwierząt, WSZYSTKICH. Swoje kampanie kierują do ludzi nie zorientowanych w uwarunkowaniach hodowli, grają na emocjach, sprawnie posługują się kłamstwem i manipulacją, wykorzystują media, w tym społecznościowe i internet. Choć fizycznie nie wyrządzają nikomu krzywdy są to bardzo niebezpieczni ludzie, ich działania mogą realnie zagrozić bezpieczeństwu żywnościowemu a już powodują realne straty gospodarcze. To ekoterroryści, ich samowola powinna być ograniczona.
Zgłoś
user Zorientowana 2020-01-26 15:59:15
Mogłabym długo dywagować nad owładniającym Świat szaleństwem używając naukowych terminów, ale ponieważ moją ulubioną "zabawą" jest relatywizm, więc skwituję je następującą egzemplifikacją : dwaj koledzy w finale sporu wymienili się ciosami. Inni koledzy widzięli to zdarzenie. Następnego dnia koledzy się pogodził a pozostali zapomnieli już o tym. To koniec historii o której z czasem już nikt nie b| ędzie wspominał. W drugiej historii sąsiad donosi na sąsiada, jakoby pobił psa mając w istocie za cel dokuczyc mu z powodu trwającej między nimi antypatii.Wezwany patrol pożalsięBoże aktywistów z fundacji brońBoże prozwirz ęcej odbierają zwierzę, składają doniesienie na właściciela, który tym samym zagrożony jest karą bezwarunkowo pozbawienia wolności. I kto tu teraz stał się Braćmi Mniejszymi?
Zgłoś
user ŁEKO ,, 2020-01-26 15:03:10
,,Okazuje się, że założenie własnego schroniska może przynosić ogromne zyski, szczególnie, gdy dochodzi do bezkarnego odbierania zwierząt właścicielom i żądania zapłaty za ich zwrot. O fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt "Viva!" powstało już wiele materiałów ukazujących jej nie do końca czysty charakter i jeszcze brudniejszą przeszłość samego założyciela... Cezarego Wyszyńskiego, który był udziałowcem w spółce Chemiskór zajmującej się… garbowaniem skór.,,W 2016 r. rolnikowi spod Szczytna odebrano 22 krowy. Uczyniła to organizacja broniąca praw zwierząt. Aktywiści zarekwirowali wygłodzone zwierzęta, które w ciągu kilku dni... trafiły do rzeźni. Niedawno szerzej o sprawie opowiedział powiatowy lekarz weterynarii, który gryzie się z własnymi myślami, czy taki sposób postępowania w ogóle ma sens.,, SZOK ,,Śmierć zwierząt wyszła na jaw, kiedy zadowolone z efektów interwencji inspektorki postanowiły sprawdzić, co dzieje się uratowanymi krowami. Po kilku miesiącach od przekazania krów pracownikom "Pogotowia dla zwierząt" w Trzciance sprawdziły numery krowich kolczyków. - Przeżyły szok. System rejestracyjny wskazał, że 17 krów zostało zabitych już trzeciego dnia od "akcji ratunkowej". Trzy kolejne krowy przerobiono na hamburgery w ciągu tygodnia – czytamy w publikacji wp.pl.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
user Mirosław 2020-01-26 13:03:57
Krowa ma twarz, ale beka 😂 najlepiej aby ubój był dokonany poprzez namówienie krowy do popełnienia samobójstwa z własnej woli 😂
Zgłoś
user Rolnik z wielkopolski 2020-01-26 10:31:58
Ekoterroryzm. Ludzie bez pojęcia o zachowaniu bydła na siłę szukają znancania się nad zwierzętami nawet tam gdzie go nie ma. Kto ich finansuje. Dlaczego z premedytacją szkodzą naszej produkcji rolnej?
Zgłoś
user Sylwester 2020-01-26 11:37:01
Kto sponsoruje? Ludzie z miasta oderwani od rzeczywistości.Sam mam takich w rodzinie co wielkie państwo udają: mięso fuj,polowanie fuj,futra fuj,tylko piesek w ubranku po fryzjerach lata. Idioci sponsorują !!!!
Zgłoś
user Olek 2020-01-26 08:19:52
Kolejne zadanie dla Inspekcji Weterynaryjnej? I tak już robiącej bokami. A wyznaczony prywatny weterynarz zgarnia dużą kasę za badania i wychodzi. To jest chory system. Chory.
Zgłoś