KONFERENCJE

AGRO-PARK, 26-27 października, Lublin

26-27 października 2013  • 

To już druga jesienna odsłona Targów Rolniczych AGRO-PARK, tym razem odbywająca się pod hasłem „Nowoczesność i profesjonalizm”.

AGRO-PARK, 26-27 października, Lublin Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Właśnie w Lublinie na powierzchni 12 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 170 wystawców z kraju i zagranicy. Obiekty targowe wypełni bogata oferta maszyn rolniczych niezbędnych w uprawie, maszyn i urządzeń przeznaczonych do hodowli, a także sprzęt dla sadownictwa.

Podczas Targów poznamy najlepszych rolników regionu, którzy zostaną uhonorowani w konkursie „Rolnik Lubelszczyzny". W programie znajdą się też profesjonalne szkolenia prowadzone przez ekspertów zaproszonych przez organizatorów. W pierwszy dzień targów spotkanie z zakresu produkcji mlecznej poprowadzi prof. Zygmunt Kowalski. Drugi dzień targów poświęcony zostanie produkcji roślinnej, głównym wydarzeniem będzie wykład prof. Witolda Grzebisza.

Organizatorzy wspierają gości targowych współfinansując przyjazd grup zorganizowanych. Zapraszamy zatem do kontaktu grupy producenckie oraz indywidualnych organizatorów.

Więcej informacji: www.agro-park.pl


Kontakt dla zwiedzających:
Katarzyna Skonieczna, t. 061 869-21-29, katarzyna.skonieczna@mtp.pl

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
Ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

×