KONFERENCJE

AgroCon - rusza druga edycja konferencji dla agro youtuberów

01 lutego 2020 - 21 stycznia 2020  •  Nadarzyn k. Warszawy  • 

Jak tworzyć dobre filmy, ale także jak w ogóle odnaleźć się w social media
i wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie. O tym będzie jedyna w Polsce taka konferencja dla rolników.

AgroCon - rusza druga edycja konferencji dla agro youtuberów Fot. Shutterstock

Do Internetu zaglądamy dziś codziennie. Dlaczego nie, skoro nawet na środku pola, w kabinie ciągnika możemy oglądać, jak inni prowadzą swoje gospodarstwa, podejrzeć ich maszyny w pracy oraz strategie, które stosują w gospodarstwie. Bez żadnych granic możemy uczyć się, bawić, wymieniać informacje. Podczas konferencji AgroCon będziemy mówić, jak tworzyć samemu dobre i ciekawe filmy, a także, gdzie szukać najbardziej wartościowych informacji do pracy i rozrywki.

Popularni i znani szerokiej publiczności twórcy internetowi w Polsce tacy jak Grzegorz Bardowski (Bardowscy), Piotr Kaliski, (Rolnik Szuka), Mateusz Misiak (Matheo 780) czy Michał Nowacki (Rolnik NIEprofesjonalny) opowiedzą o swoim doświadczeniu z rolniczymi social mediami. Jaka jest ich rola, jakie dają możliwości, a jakie zagrożenia? Tych ostatnich bowiem nie brakuje.

– AgroCon to rewelacyjne miejsce, w którym nie tylko możemy na żywo spotkać wielu znanych i lubianych twórców, porozmawiać, ale także wysłuchać praktycznych wskazówek: jak tworzyć własne profile w mediach społecznościowych, tak aby docierać do większej grupy odbiorców. Będzie także kilka przykładów działań marek w social media. Jestem zawodowo bardzo ciekawa wszystkich wystąpień, a osobiście szczęśliwa, że druga edycja za chwilę stanie się faktem. Pierwsza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem gości. Mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie – mówi Magdalena Urbaniak, autorka bloga i kanału Tractormania, pomysłodawczyni konferencji.

– Rolnictwo, na tyle na ile może oczywiście, przenosi się do sieci. Tam szukamy porad i wskazówek. Warto, abyśmy mogli uczyć się od siebie nawzajem i czynić to środowisko jeszcze bardziej profesjonalnym, ciekawszym – dodaje.

Konferencja AgroCon odbędzie się 1 lutego podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie w godzinach 10:00 – 15:00. Aby wejść na targi, należy pobrać darmową wejściówkę. Drugą należy pobrać na AgroCon LINK (każda osoba, która posiada dwie wejściówki jest uprawniona do prezentu niespodzianki).
Farmer objął wydarzenie swoim patronatem. Partnerem Głównym wydarzenia jest marka Kubota. Wydarzeniu partnerują także marka PepsiCo oraz Valtra.

×