KONFERENCJE

FARMA 2009

Data: 09-11.10.2009
Miejsce: Poznań, hala MTP 
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tegoroczne wydarzenie odróżnia się od poprzednich edycji, gdyż zmianie ulega formuła targów. Trzy wysokiej specjalizacji przestrzenie pokazowe oraz brak Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych to najważniejsze transformacje wytyczające nowy kierunek dla spotkań hodowców – targów dla profesjonalistów.

W tym roku targi FARMA dopełnia bogata oferta seminariów i konferencji, które poprowadzą doradcy z najważniejszych instytucji wspierających rolnictwo. A zakres planowanych dyskusji jest szeroki: minimalizacja kosztów i zwiększenie wydajności w gospodarstwie hodowlanym, ekologia, nowe trendy w żywieniu zwierząt, biogazownie, pozyskiwanie funduszy na rozwój, nowe rozwiązania w zakresie budownictwa obiektów inwentarskich itp. Warto będzie również zajrzeć na stoiska wystawców, którzy zaprezentują produkty z dziedzin: agrobudownictwo, żywienie zwierząt, genetyka oraz weterynaria.

Dzięki współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencją Rynku Rolnego oraz Agencją Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu, z roku na rok FARMA staje się coraz bardziej wyspecjalizowanym forum. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Patronatu branżowego udzieliły: PFHBiPM, PZHiPBM, PZHiPTCh „POLSUS” oraz KRD-IG. Patronem merytorycznym jest Agra-Matic. Patronat medialny: Wydawnictwo APRA.

Wiecej na stronach targów http://farma.mtp.pl/

FARMA 2009  Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022
×