KONFERENCJE

I Targi Rolno-Przemysłowe ROLEXPO 2013, 31 sierpnia-1 września, Sochaczew

31 sierpnia 2013 - 01 września 2013  • 

Jednym z priorytetów I Targów Rolno-Przemysłowych ROLEXPO jest wykreowanie sprawnie funkcjonującej platformy służącej nawiązywaniu kontaktów między rolnikami, producentami oraz usługodawcami. Jednym z ważniejszych elementów Targów jest program wydarzeń towarzyszących – spotkań, prelekcji, konferencji czy warsztatów - dedykowanych zarówno profesjonalistom z branży jak i Wystawcom oraz indywidualnym odbiorcom.

I Targi Rolno-Przemysłowe ROLEXPO 2013, 31 sierpnia-1 września, Sochaczew Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Targi będą miejscem gdzie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość uzyskania rzetelnej i fachowej a zarazem bezpłatnej porady. Organizatorzy planują w trakcie dwóch targowych dni przeprowadzić szereg wykładów i seminariów poświęconym różnorakim zagadnieniom m.in.: nowoczesnemu zarządzaniu gospodarstwem, nowościach w przemyśle rolnym a także nowatorskim rozwiązaniom usprawniającym pracę w gospodarstwie.

W ramach targów ROLEXPO zaprezentowane zostaną czołowe polskie i zagraniczne firmy. Odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć najnowsze i najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, nawozy, środki ochrony, produkty z branży ogrodniczej i warzywnej. Wśród wystawców nie zabraknie również przedstawicieli branży budowlanej i transportowej. Osobną i dość liczną grupę stanowić będą organizacje i instytucje związane z obsługą rolnictwa oraz stowarzyszenia producentów i związki branżowe. Ponadto na wszystkich odwiedzających czekać będą punkty informacyjne większości Instytucji Państwowych (KRUS, ZUS, PIP, ODR, inne) oraz banków i ubezpieczycieli. Imprezie towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. Nie byłoby atrakcyjnych targów rolniczych bez pokazu maszyn.

Więcej informacji na www.rolexpo.pl

Organizator

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Senatorska 13/15,
00-075 Warszawa
tel.: (22) 829 66 80
fax.: (22) 829 66 81
e-mail : biuro@muratorexpo.pl
www.muratorexpo.pl

×