KONFERENCJE

Konferencja Sady i Ogrody

07 listopada 2018  •  Warszawa  •  Pałac Kultury i Nauki

7 listopada 2018 r. zapraszamy na IV edycję konferencji „Sady i ogrody”

Redakcja serwisu SadyOgrody.pl wraz z wydawcą – Grupą PTWP SA – organizują IV edycję konferencji „Sady i ogrody”, która odbędzie się 7 listopada 2018 r. Miejscem tego wydarzenia będzie Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

7 listopada br. odbędzie się IV edycja konferencji – „Sady i ogrody”. Do udziału w wydarzeniu, licznych prezentacjach i dyskusjach, zaprosiliśmy wybitnych naukowców i praktyków ogrodnictwa, a także autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu oraz sadowników i plantatorów owoców i warzyw.

Podczas listopadowego wydarzenia podczas sesji inauguracyjnej, ikony polskiego sadownictwa zabiorą głos na temat modelu polskiego rolnictwa i powiedzą, jakie powinno być gospodarstwo przyszłości. Z kolei w części agrotechnicznej konferencji naukowcy i specjaliści z ogrodniczej branży przedstawią prezentacje na tematy: uprawy owoców i warzyw, ochrony roślin, przechowalnictwa, z dziedziny techniki i maszyn, opłacalności produkcji w branży ogrodniczej, a także rolnictwa ekologicznego. Natomiast w rynkowej części konferencji, wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora, do których w tym roku niewątpliwie należą: międzynarodowa konkurencja na rynku owoców i warzyw oraz wysokie koszty produkcji i pracy.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie” organizowana przez redakcję serwisu Farmer.pl oraz miesięcznika „Farmer”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce.

W tym roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej IV edycji „Sady i ogrody” oraz VI edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie”, ogłosimy wyniki III edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2018. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi będą kapituła konkursu oraz czytelnicy serwisu SadyOgrody.pl.

×