KONFERENCJE

Konferencja: Redukcja kosztów energii i poprawa konkurencyjności gospodarstwa dzięki OZE

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Instytutem Energetyki Odnawialnej organizuje w dniu 16.11.2017 r. konferencję, na której można uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące możliwości wykorzystania instalacji OZE w gospodarstwie rolnym.

Konferencja: Redukcja kosztów energii i poprawa konkurencyjności gospodarstwa dzięki OZE Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Konferencji przyświeca hasło:„Efektywna redukcja kosztów energii i poprawa konkurencyjności gospodarstw i małych przedsiębiorstw rolnych dzięki wykorzystaniu energii z OZE”. W programie spotkania znajdą się wykłady i prezentacje na temat: prawnych i rynkowych aspektów produkcji i sprzedaży energii elektrycznej, przykładów praktycznego zastosowania instalacji OZE w gospodarstwach i małych przedsiębiorstwach rolnych, oraz analizy ekonomicznej takich inwestycji. 

Prelegenci podpowiedzą kiedy warto zastosować instalacje OZE w gospodarstwie, jakie źródła odnawialne wybrać i co zasilić wyprodukowaną energią, by wygenerować największe oszczędności, i jak korzystnie sprzedać nadwyżki energii.
Konferencja odbędzie się w Centrum Innowacyjno-Szkoleniowym LODR w Końskowoli, przy ul. Pożowskiej 8. Udział jest bezpłatny. Zainteresowani muszą jednak zgłosić wolę uczestnictwa w biurze LODR do 9 listopada, pod nr tel.: 607 725 819, 661 107 146.

 

×