KONFERENCJE

Konferencja „Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich”

12 października 2022  •  Poznań  • 

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję „Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich”. realizowaną w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW). Konferencja jest objęta patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.

Konferencja „Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich” Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję pn.: „Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich”. realizowaną w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW). Konferencja jest objęta patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka. 

Konferencja odbędzie się 12 października 2022 r. stacjonarnie w hotelu ILONN w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 16 oraz w formie transmisji online. 

Konferencja ma na celu promocję i wsparcie wspólnych inicjatyw w zakresie organizowania się rolników w partnerstwa rolnicze. Do udziału w konferencji zaproszono przedsiębiorców rolnych, przedstawicieli nauki i doradztwa, którzy zaprezentują informacje na temat podejmowanych działań integrujących w rolnictwie, własne doświadczenia w realizacji różnych form współpracy, wskażą prawne i organizacyjne aspekty zrzeszania się rolników oraz możliwości wsparcia finansowego dla realizowanych przedsięwzięć ze środków w ramach Planu Strategicznego WPR 2023-2027.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji będzie dla Państwa okazją do rozwoju wiedzy, wymiany doświadczeń a przede wszystkim inspiracją do tworzenia nowych form współpracy

W takcie konferencji odbędzie się również uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów w ramach XXX edycji konkursu pn.: „Najlepsze Wydawnictwo Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego”.

Rejestracja oraz wszystkie informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: https://wspolpraca.mk-events.pl/ 

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Uczestnik otrzyma wiadomość o zakwalifikowaniu na konferencję.

Udział w konferencji jest bezpłatny

×