KONFERENCJE

Konkurs dla rolników

31 grudnia 2014  • 

Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin serdecznie zaprasza rolników do wzięcia udziału w konkursie „Zwracam opakowania, dbam o bezpieczeństwo w gospodarstwie i środowisko”, organizowanego w ramach kampanii edukacyjnej “Liczy się każde opakowanie”.

Konkurs dla rolników Konkurs dla rolników

Zasady konkursu są bardzo proste. Jeśli używacie Państwo w swoim gospodarstwie środków ochrony roślin, sklasyfikowanych jako niebezpieczne, wystarczy opisać lub zobrazować jak postępujecie z opakowaniami po nich.

Czekamy na ciekawe opisy, zdjęcia, nagrania wideo czy rysunki. Wybór formy odpowiedzi na zadanie konkursowe zostawiamy Państwu - im ciekawiej, tym większa szansa na wygraną. Jednak najważniejszym kryterium w wyborze najlepszych prac, będzie przedstawienie takiego postępowania z odpadami opakowaniowymi, które jest zgodne z obowiązującym prawem oraz bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe - łączna ich wartość wynosi około 15 tys. zł.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

W pierwszym etapie Konkursu, należy przesłać na adres konkurs@psor.pl pracę konkursową wraz z formularzem dostępnym na stronie www.systempsor.pl/konkurs. Termin nadsyłania prac upływa 31 grudnia 2014 r.

Spośród wszystkich nadesłanych prac Jury konkursu wybierze sześć najlepszych, które przejdą do drugiego etapu konkursu - głosowania internautów (głosowanie odbędzie się w dniach 7-14 stycznia 2015 r.).

Autorom trzech prac, które otrzymają największą liczbę głosów internautów, przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez PSOR. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali w Warszawie.

Informacje o konkursie oraz jego regulamin znajdują się na stronie: www.systempsor.pl, w zakładce KONKURS
Patronem Medialnym konkursu jest: magazyn Farmer i portal farmer.pl

KONTAKT W SPRAWIE KONKURSU
E-mail: konkurs@psor.pl

×