KONFERENCJE

Królowa Mleka, 31 października

31 października 2013  • 

Elekcja polskiej Królowej Mleka to odpowiednik instytucji, która jest szeroko znana w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i USA. Królowe Mleka są tam ustanawiane zarówno przez władze landów i regionów, jak i organizacje branżowe. Królowa Mleka jest z założenia symbolem, który uosabia zdrowie, a w efekcie urodę i intelekt dzięki właściwemu odżywianiu się.

Królowa Mleka, 31 października Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Zanim Jury wybierze Królową Mleka, w okresie 1.07.-31.08. osoby zainteresowane tytułem Królowej będą nadsyłać swoje aplikacje przez stronę www.krolowamleka.pl, zakładka „Zgłoszenia". Wszystkie instytucje zainteresowane współpracą otrzymają wsparcie w postaci plakatów i bannerów.

Celem Królowej Mleka jest popularyzacja wiedzy o właściwym odżywianiu się i stylu życia poprzez udział w pogadankach szkolnych, piknikach, festynach (m.in.: regionalnych i centralnych dniach mleka) oraz wystawach, targach poświęconych rolnictwu i żywności.

Królowa Mleka wywodzi się z rodziny hodowców bydła mlecznego lub uczy się/studiuje na kierunku związanym z produkcją i przetwórstwem mleka. Wywodzi się z przedziału wiekowego 18-30 lat i posiada wiedzę na temat właściwego odżywiania się i związku produktów mleczarskich ze zdrowiem.


Więcej informacji na stornie: www.krolowamleka.pl

Kontakt: Janusz Górski
Nathusius Investments sp. z o.o.
Ul. Powsińska 23/6, 02-920 Warszawa
tel.: (+48 22) 842 73 02
kom. +48 783 555 912
gorski@nathusius.pl

×