KONFERENCJE

RENEXPO® Poland Międzynarodowe Targi i Konferencje dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii i Energooszczędnego Budownictwa i Remontów

26-28 października 2011  •  Warszawa  • 

RENEXPO® Poland to forum spotkań ekspertów z branży energii odnawialnej i platforma wymiany wiedzy i doświadczeń.

26 - 28 października 2011

Warszawskie Centrum EXPO XXI

W październiku odbędą się prestiżowe targi i konferencje, które obejmą swym zakresem nieomalże całą tematykę związaną z energią ze źródeł odnawialnych, remontami i budownictwem energooszczędnym.
Targi składają się z następujących bloków tematycznych:
- biogaz, biomasa
- energetyka wodna i wiatrowa
- energetyka solarna
- budownictwo pasywne
- pojazdy elektryczne. 

Na każdy temat przygotowywana jest wystawa z udziałem wiodących firm na rynku polskim i europejskim. Wystawie towarzyszy forum wystawców, które daje firmom dodatkową możliwość prezentacji swoich towarów i usług.

A to jeszcze nie wszystko! Każdemu blokowi tematycznemu towarzyszy konferencja ewentualnie seminarium lub workshop.

I tak oto REECO Poland wspólnie z gronem wybitnych specjalistów przygotowuje konferencje "Biogaz w Polsce - stan obecny i kierunki rozwoju do roku 2020". Organizator kładzie główny nacisk na biogazownie rolnicze i ich perspektywy rozwoju.
Również Międzynarodowa Konferencja "Remonty z użyciem komponentów budynku pasywnego" jest godna polecenia. Architekci, przedstawiciele SAPE Polska, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i wielu innych specjalistów z branży przedstawi problematykę budownictwa i remontów z użyciem komponentów budynku pasywnego. Konferencja bazuje nie tylko na teorii, przedstawionych będzie również wiele przykładów z praktyki.
Pozostałe konferencje są organizowane wspólnie z partnerami REECO Poland sp. z o.o.
Z Polską Izbą Biomasy organizator planuje prestiżową konferencję "Biomasa w Polsce - rozwój i perspektywy dla inwestorów".
Towarzystwo Energetyki Wodnej i REECO Poland zapraszają na wyjątkowe spotkanie w ramach europejskiego projektu STREAMMAP, któremu towarzyszyć będzie konferencja "Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i Unii Europejskiej".
Również dr Stanisław Pietruszko i Towarzystwo Fotowoltaiki zaangażowali się w przygotowanie workshop na temat "Fotowoltaika dziś i jutro - Polska na tle krajów sąsiadujących".
Dr Brunon Grochal i Polskie Stowarzyszenie Pomp Ciepła zaprezentują seminarium "Pompy ciepła - zmniejszenie emisji CO2 i oszczędność energii".

RENEXPO® Poland oferuje swoim wystawcom forum wystawców i możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniach kooperacyjnych, tworzonych przy współpracy z Enterprise Europe Network.

Dodatkowo REECO Poland Sp. z o.o. przygotowuje "Dzień Rolnictwa" i "Dzień Samorządowca".
W organizację "Dnia Rolnictwa" zaangażowało się grono wybitnych osób i instytucji związanych ze środowiskiem rolniczym.
"Dzień Samorządowca" służy spotkaniu samorządowców celem wymiany doświadczeń z dziedziny energii ze źródeł odnawialnych oraz nawiązywania nowych kontaktów.
RENEXPO® Poland z pewnością powtórzy sukces innych targów i konferencji organizowanych przez Grupę REECO.

Kontakt i informacje:
REECO Poland Sp. z o.o.
Małgorzata Bartkowski
tel: 022-266-02-16
fax: 022-379-78-60
bartkowski@reeco.eu
www.reeco.eu

O Grupie REECO: Organizator targów REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy REECO z siedzibą główną w Niemczech i oddziałami w Salzburgu(Austria), Brukseli (Belgia), Warszawie (Polska), Budapeszcie (Węgry) i Aradzie (Rumunia). Od 1997 roku ponad 50 000 odwiedzających z 70 krajów uczestniczyło w targach i konferencjach organizowanych przez REECO. Terminy targów i konferencji dostępne są na stronie internetowej www.reeco.eu.

×