KONFERENCJE

Sady i Ogrody na Narodowym - II edycja konferencji

22-11-2016  •  Warszawa  •  Stadion PGE Narodowy

22 listopada odbędzie się II edycja konferencji – „Sady i Ogrody na Narodowym”, w której udział zapowiedzieli wybitni eksperci ze świata nauki, polityki i biznesu.

Sady i Ogrody na Narodowym - II edycja konferencji Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Podczas listopadowego spotkania zostaną poruszone zagadnienia z zakresu agrotechniki i uprawy owoców i warzyw, ochrony roślin oraz nowatorskich pomysłów na biznes w branży ogrodniczej, a także z zakresu finansów oraz prawa.

Omówimy sytuację na rynku, podsumujemy sezon i porozmawiamy o wyzwaniach i perspektywach dla branży. Nowością będzie blok tematyczny poświęcony grupom producentów owoców i warzyw, czyli spotkanie szefów największych grup w Polsce, którzy wymienią poglądy i porozmawiają o przyszłości zorganizowania tego sektora.

W tym roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej II edycji „Sady i Ogrody na Narodowym” oraz IV edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”, ogłosimy wyniki  I edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu  www.sadyogrody.pl

W ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 1000 rolników. W tym roku chcemy pobić ten rekord. Liczymy na Waszą pomoc. Zarejestrujcie się już dziś, wypełniając formularz zgłoszeniowy.Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie rejestracji poprzez:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia (w tym przypadku zostanie do Państwa wysłana wiadomość e-mailem).

Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na konferencję.

×