KONFERENCJE

Sierpniowe pokazy maszyn New Holland

Suchodębie k. Gostynina

W dniach 16-20 sierpnia 2011 w miejscowości Suchodębie k/Gostynina odbędą się "Sierpniowe Pokazy Polowe Maszyn New Holland". Podczas tegorocznego Demo Show zostanie zaprezentowana pełna gama maszyn New Holland.

Sierpniowe pokazy maszyn New Holland Sierpniowe pokazy maszyn New Holland

Miejsce: Suchodębie k. Gostynina

Termin: 16-20 sierpnia 2011 r.

Każdego dnia odbędzie się pokaz prawdziwych żniw: od koszenia zboża, wyładunek ziarna, przez zbieranie słomy i układanie bel, na pracach uprawowych kończąc. W zbudowanej na polu zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego "Wiosce New Holland" odbędą się warsztaty tematyczne
dotyczące innowacyjnych technologii i rozwiązań marki.

Uczestnicy pokazów będą mieli możliwość bliższego poznania najnowszych kombajnów konwencjonalnych New Holland z serii CX5000
i CX6000, które będą miały szczególne zastosowanie w gospodarstwach o wielkości od 200 do 600 hektarów. Zostaną również zaprezentowane  inteligentne innowacje, które są standardem w tej serii kombajnów, a ich konstrukcja została opracowana, aby zapewnić jak największą elastyczność w zakresie zbioru dowolnej uprawy, od zbóż po kukurydzę i uprawy specjalistyczne, jednocześnie z gwarancją doskonałej jakości ziarna i słomy. Wraz z kombajnami z serii CX będzie można zobaczyć kombajny z serii TC oraz CR, prasy z serii BB oraz BR, a także sieczkarnię samobieżną FR.

Demo Show New Holland będzie także doskonałą okazją dla klientów do zapoznania sie z pełną ofertą produktową ciągników rolniczych. Przedstawione oraz zaprezentowane podczas prac polowych zostaną traktory z serii Boomer, T3000, T4000, TD4000F, T5000, TD5000, T6000, T7 oraz T8. Wśród nich znajdzie się duma New Holland, dwukrotnie nagrodzony tytułem "Traktor Roku" oraz czterokrotnie tytułem "Traktor Roku za Rozwiązania Konstrukcyjne" - ciągnik z serii T7. Prezentowany podczas pokazów model T7. w wersji Blue Power wyposażony będzie w System Precyzyjnego Rolnictwa.

×