KONFERENCJE

SIMA-SIMAGENA Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Hodowli i Rolnictwa

26 lutego 2017 - 02 marca 2017  •  Paris Nord Villepinte  • 

Mamy przyjemność zaprosić państwa na Targi SIMA, które odbędą się od 26 lutego do 2 marca br. w podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris Nord Villepinte.

SIMA-SIMAGENA Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Hodowli i Rolnictwa Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Już teraz mogą Państwo zamówić bezpłatną wejściówkę poprzez rejestrację na stronie internetowej targów – www.simaonline.com – kodu, który uzyskacie w przedstawicielstwie targów w Polsce – tel. 22 815 64 55, e-mail : promopol@it.pl. W ten sposób otrzymają Państwo darmowy identyfikator na podany przez siebie adres mailowy.

TARGI SIMA odpowiadają na oczekiwania i potrzeby wszystkich rolników, bez względu na wielkość ich gospodarstw i rodzaj upraw czy produkcji.

Innowacje w centrum zainteresowania Targów
Innowacje znowu znajdą się w centrum zainteresowania SIM-y. Tym razem wiodącym tematem będzie « bycie rolnikiem za 10 lat » ; zaprezentowana zostanie wizja 360° profesji rolniczej w aspekcie 4 sektorów : cyfryzacji, robotyki, bio-ekonomii i genomiki.

Tegoroczna edycja Targów to m.in.:

• 1 770 wystawców z ofertą odpowiadającą wszystkim potrzebom gospodarstw
• Ponad 600 nowości i innowacji technologicznych
• Konferencje i warsztaty będące dobrą do uzyskania pożądanych informacji i porad (antresola Hali 3 i 4)
• Galeria Innovation First – aby zapoznać się z innowacjami jutra (Galeria Hali 6)
• Village Start-Up / sektor start-upów / który zgromadzi młode firmy z sektora cyfrowego (Hala 4)

Polecamy też odwiedzenie targów Rolniczych w Paryżu :
Słynny Międzynarodowy Salon Rolniczy odbędzie się od 25 lutego do 5 marca w paryskim parku ekspozycyjnym Paris Expo Porte de Versailles. Między obiema imprezami targowymi będą kursować bezpłatne autokary a wejściówka na SIM-ę umożliwi Państwu odebranie bezpłatnej wejściówki na SIA / MSR / przy wejściu przeznaczonym dla profesjonalistów.

Specjalnie dla Was – usługi na miarę!

• International Business Club- przy wejściu do hali 6 : miejsce przeznaczone dla Was – bezpłatny katalog targów, do Państwa dyspozycji kawa, napoje, ogólnodostępne wifi oraz przestrzeń relaksu i odpoczynku.
• Networking Wall : miejsce gdzie wystawcy pragnący Was spotkać pozostawią swe wizytówki (przy wejściu do International Business Club).

×