KONFERENCJE

Targi Polskie Zboża

03-05 czerwca 2011  •  Modrze k. Poznania  • 

Rozwiązania maszynowe oraz poletka pokazowe dla sektora roślin okopowych, prezentacja opryskiwaczy, sadzarek, kombajnów do zbioru, maszyn do załadunku i przeładunku, ekspozycja najnowszych rozwiązań technologii z zakresu suszenia i czyszczenia ziarna oraz składowania zbóż, uprawy testowe zbóż i rzepaku - to zapowiedź tegorocznych targów Polskie Zboża.

Targi Polskie Zboża Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Data:  03-04.06.2011,
Miejsce: Modrze k. Poznania
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Montgomery Polska

Na kilkudziesięciu poletkach doświadczalnych rosną już rośliny oleiste, okopowe i zboża.  Ale targi Polskie Zboża to nie tylko profesjonalna prezentacja testowych upraw. To także demonstracja w warunkach polowych najnowszego sprzętu rolniczego światowych marek oraz najlepiej przygotowana Arena Opryskiwaczy w Polsce. Nie braknie również oferty z zakresu suszenia i czyszczenia ziarna, składowania zbóż (sektor technologii pożniwnej), oraz pozyskiwania energii odnawialnej, biopaliw i upraw roślin energetycznych (sektor energii odnawialnej).

Nowością na tegorocznych targach będzie sektor roślin okopowych, w ramach którego na poletkach pokazowych będzie można zasięgnąć informacji na temat nawożenia i sposobów ochrony przed chorobami i szkodnikami. W ramach sektora odbędą się także prezentacje sadzarek, kombajnów do zbioru roślin okopowych, maszyn do załadunku i przeładunku.

Targom towarzyszyć będą nie tylko wykłady, ale także praktyczna prezentacja „know how” firm uprawowych, nasiennych i producentów środków ochrony roślin.

Kontakt:
Ewa Rutkowska
tel: 61/ 869 21 60
ewa.rutkowska@mtp.pl
www.polskiezboza.pl
×