KONFERENCJE

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, 10-11 stycznia, Warszawa

10-11 stycznia 2012  • 

Podczas poprzedniej edycji organizatorzy gościli na TSW ponad 100 firm krajowych i zagranicznych oferujących środki ochrony roślin, nawozy, nasiona warzyw, materiał szkółkarski, a także maszyny, narzędzia oraz akcesoria do produkcji sadowniczej i warzywniczej.

Bogatą ofertę przedstawiły także firmy zajmujące się przechowalnictwem owoców i warzyw, ich myciem, płukaniem, sortowaniem i pakowaniem. Nie zabrakło nawet banków prezentujących produkty finansowe dla tej grupy producentów oraz dilerów samochodów dostawczych, terenowych i osobowych. Stoiska firmowe i ekspozycje maszyn rozmieszczono na dwóch dużych halach wystawowych. Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie jak w roku bieżącym, także i w przyszłym dopiszą goście w tym roku było ich prawie 6 tysięcy.

Targom Sadownictwa i Warzywnictwa towarzyszy dwudniowa konferencja połączona z wykładami. W 2011 roku ich tematyka poświęcona była nowym metodom i technologiom związanym z ochroną roślin, nawożeniem oraz uprawą owoców i warzyw. Nie zabrakło ciekawej tematyki ekonomicznej związanej z opłacalnością produkcji, trendami cenowymi, marketingiem owoców i warzyw. Wśród wykładowców znaleźli się naukowcy i praktycy z Polski i zagranicy. Organizatorzy zapewniają, że tematyka przyszłorocznej konferencji będzie przynajmniej tak samo ciekawa, jak w roku bieżącym, i że będzie odpowiedzią na pytania najbardziej nurtujące producentów owoców i warzyw z perspektywy tego sezonu.

Szczegóły na stronie.

Organizator:
Agrosimex Sp. z o.o.
Goliany 43, 05-620 Błędów
tel.: (0-48) 66 80 471, 66 80 481
fax: (0-48) 66 80 835
e-mail: info@agrosimex.com.pl

×