KONFERENCJE

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2013, 19-20 lutego, Warszawa

19-20 lutego 2013  • 

Ogrodnictwo to ważna gałąź gospodarki. Zajmuje się nim wiele wysoko wyspecjalizowanych gospodarstw, mogących się pochwalić znakomitymi wynikami w produkcji.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2013, 19-20 lutego, Warszawa Fot. Adobe Stock
Obserwowany od kilku lat dynamiczny rozwój branży ogrodniczej w Polsce wiąże się z napływem nowoczesnych, coraz bardziej specjalistycznych produktów i technologii, wymagających dużej wiedzy oraz doświadczenia, którymi warto się wymieniać. Dobrą platformę do takiej bezpośredniej wymiany oraz prezentacji nowych produktów oferowanych przez firmy aktywne w branży stanowią targi ogrodnicze.

TSW 2013 w Warszawie odbędą się po raz trzeci. Poprzednie edycje cieszyły się dużym uznaniem wśród krajowych producentów owoców i warzyw. Targi chętnie odwiedzali także goście zza naszej wschodniej granicy. Tym, co je wyróżnia, są profesjonalne hale wystawowe, gdzie swoją ofertę na kilku tysiącach metrów powierzchni wystawienniczej prezentują firmy oferujące nowoczesne maszyny i technologie produkcji.

W tym roku organizatorzy planują liczne atrakcje, ciekawy program dla zwiedzających, a także loterię z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Swój udział zapowiedziało już wielu nowych wystawców, w tym z branży maszynowej.

Targi organizuje po raz pierwszy Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie internetowej.


Kontakt:
Organizacja i promocja TSW 2013:
Katarzyna Giedo - koordynator targów
tel. 882 154 588, e-mail: k.giedo@oikos.net.pl
Anna Kurek - dyrektor targów
tel. 609 783 336, e-mail: a.kurek@tsw.targi.pl

Więcej informacji: www.tsw.targi.pl


Organizator
Oikos Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1 m. 7
02-316 Warsaw
tel. 22 822 03 34

×