KONFERENCJE

V edycja Konferencji Sady i Ogrody

7 listopada 2019 • Warszawa  •  Global Expo

V edycja Konferencji Sady i Ogrody Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

7 listopada 2019 r. zapraszamy na V edycję konferencji „Sady i ogrody”

Redakcja serwisu SadyOgrody.pl wraz z wydawcą – Grupą PTWP SA – organizują V edycję konferencji
„Sady i ogrody”, która odbędzie się 7 listopada 2019 r. Miejscem tego wydarzenia będzie Global Expo na warszawskim Żeraniu.

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, prezentacjach i dyskusjach, zaprosiliśmy wybitnych naukowców
i praktyków ogrodnictwa oraz autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu a także sadowników i plantatorów owoców i warzyw.

 

 

Podczas listopadowego wydarzenia podczas sesji inauguracyjnej, wybitni eksperci polskiego sadownictwa będą dyskutować na temat znaczenia i roli polskiego rolnictwa na globalnym rynku producentów żywności oraz zastanowią się w jaki sposób zachować konkurencyjność gospodarstw rodzinnych. Z kolei w części agrotechnicznej konferencji naukowcy i specjaliści z ogrodniczej branży przedstawią tematy związane z nawożeniem upraw oraz tegorocznymi problemami w ochronie owoców i warzyw, a także prezentacje dotyczące techniki i maszyn, opłacalności produkcji w branży. W rynkowej części konferencji, wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora produkcji owoców i warzyw, przyjrzymy się dokładnie jakimi kłodami usłana jest ich droga do sukcesu.

 

 

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie” organizowana przez redakcję serwisu Farmer.pl oraz miesięcznika „Farmer”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce. W tym roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej V edycji „Sady i ogrody” oraz VII edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie”, ogłosimy wyniki IV edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2019.

 

 

Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej
i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi będą kapituła konkursu oraz czytelnicy serwisu SadyOgrody.pl.

×