KONFERENCJE

Wielkopolskie Targi Rolnicze, 22-23 czerwca, Sielinko

22-23 czerwca 2013  • 

Targi odbędą się razem z Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych, Dniami Pola oraz Tygodniem Energii Odnawialnej. Impreza odbywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Prezesa Wielkopolskiej Izby Rolniczej.

Wielkopolskie Targi Rolnicze, 22-23 czerwca, Sielinko Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Na obiektach i w halach wystawowych swoją ofertę prezentuje ponad 100 firm w branżach maszynowych, chemicznych i paszowych. Tyle samo hodowców przedstawia ponad 300 sztuk wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych.

Na polach Centrum prezentowane są rośliny energetyczne i rośliny z listy zalecanych odmian oraz najlepsze odmiany wiodących firm nasiennych i produkujących środki do produkcji roślinnej.

W Targach oprócz firm i gospodarstw uczestniczą instytucje obsługujące i pracujące na rzecz rolnictwa, agencje i instytuty.

Targi to także miejsce, gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą doradczą prezentowaną przez pracowników Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Na uczestników i odwiedzających czeka kiermasz ogrodniczy, bogata oferta handlowa i gastronomiczna zlokalizowana w urokliwych przestrzeniach sielinkowskich terenów wystawowych.


Organizator:

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
Centrum Wystawowo-Szkoleniowe „SIELINKO" w Sielinku
ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica
biuro: tel. 61 44 73 658, 784 962 395, fax 61 44 78 228
e-mail: biuro@cwssielinko.pl, www.wodr.poznan.pl

×