KONFERENCJE

Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie

18-19 kwietnia 2015  •  Szepietowo  • 

Chcesz sprawnie przygotować się do sezonu ogrodniczego? Szukasz unikalnych nasadzeń? Przyjedź do Szepietowa, 18 i 19 kwietnia Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, organizuje Wiosenne Targi Ogrodnicze. Dla zwiedzających przygotowaliśmy moc atrakcji m.in.: wystawy, pokazy, konkursy i bogatą ofertę wystawienniczą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystko do ogrodu
Udział w targach to najlepszy sposób na to, by kompleksowo przygotować się do sezonu wiosennego. Miłośnicy zieleni, będą mogli nabyć wiele oryginalnych gatunków roślin, uzyskać informacje dotyczące projektowania i urządzania ogrodów oraz pielęgnacji roślin. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architektura ogrodową.

Targi Motoryzacyjne
Otwieramy tereny wystawowe dla branży motoryzacyjnej, odbędą się Targi Motoryzacyjne AGRO-MOTO. Kilkunastu wystawców z branży motoryzacyjnej zaprezentuje najpopularniejsze marki aut, stworzymy specjalną przestrzeń poświeconą miłośnikom jednośladów. 19 kwietnia odbędzie się zjazd Klubu Motor Skansen Ciechanowiec i nieoficjalne otwarcie sezonu motocyklowego.

Wystawy zwierząt
Równolegle z Targami Ogrodniczymi organizujemy Wystawę Królików Rasowych, przez dwa dni będzie można obejrzeć ponad 200 sztuk okazów. 18 kwietnia szepietowski ring rezerwujemy dla hodowców koni, odbędzie się Pierwszy Podlaski Czempionat Ogierów Kryjących, o tytuły zawalczy 40 koni rasy polski zimnokrwisty.

Targi pszczelarskie
Do Szepietowa przyjadą pszczelarze i liczące się w kraju firmy oferujące bogaty wybór miodów. Zapraszamy do Pasieki Ośrodka, a dowiesz się m.in. jakie zabiegi wykonać na wiosnę. Zachęcamy do udziału w warsztatach nt. produkcji i przechowywania zapasowych matek pszczelich.

Edukacja i porady
Oprócz bogatej oferty wystawców na zwiedzających czekają interesujące prelekcje m.in.: dowiesz się jakimi zasadami kierować się przy estetycznym zagospodarowaniu ogrodów. Można będzie skorzystać z fachowego poradnictwa - swoje stoiska będą miały liczne instytucje i organizacje działające na rzecz rolnictwa na czele ze specjalistami z PODR w Szepietowie.

Zapraszamy na Wiosenne Targi Ogrodnicze.

×