KONFERENCJE

XIV Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Targi Rolne „W sercu Polski”, 23-24 czerwca, Bratoszewice

23-24 czerwca 2012  • 

Zarówno Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, jak i Targi Rolne „W sercu Polski” znalazły już stałe miejsce w kalendarzu prestiżowych imprez wystawienniczo-handlowych.

XIV Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Targi Rolne „W sercu Polski”, 23-24 czerwca, Bratoszewice Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Corocznie cieszą się wielkim zainteresowaniem zarówno hodowców, wystawców prezentujących swoje wyroby i produkty, firm oraz instytucji działających w obszarze rolnictwa, jak i licznie odwiedzających je rolników, mieszkańców miast i wsi z województwa łódzkiego oraz z całej Polski. Potwierdzają to analizy z lat ubiegłych – średnio na targi przybywa blisko 20 tysięcy zwiedzających.

Imprezą towarzyszącą w pierwszym dniu targów będzie krajowy zlot członków klubów i sympatyków ruchu 4H. W trakcie zlotu ogłoszone będą wyniki krajowego konkursu organizowanego pod tym samym tytułem co zlot "Wiem co jem". Celem jest promocja produktów zbożowych i podkreślenie znaczenia zbóż w diecie młodych ludzi.

Obydwie imprezy odbywać się będą jednocześnie na terenach wystawowych Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, ul. Nowości 32    

Organizator:
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
zs w Bratoszewicach
ul. Nowości 32
95-011 Bratoszewice
tel. 42 719 89 28
www.lodr-bratoszewice.pl

×