KONFERENCJE

XIX Targi Rolne AGROTECHNIKA 2011

16-17 kwietnia 2011  • 

16-17 kwietnia br. do Bratoszewic zawitają firmy produkujące i sprzedające najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, elementy wyposażenia budynków mieszkalnych i gospodarczych, nawozy, pasze i środki ochrony roślin. Będą też firmy szkółkarskie i nasienne, firmy oferujące drzewa owocowe i krzewy ozdobne, a także tak potrzebne dla estetyki otoczenia i przede wszystkim radujące oczy kwiaty.

XIX Targi Rolne AGROTECHNIKA 2011 Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Podobnie, jak w latach ubiegłych, również w tym roku wybrana będzie Maszyna Targów AGROTECHNIKA w dwóch kategoriach: maszyny rolnicze i urządzenia techniczne. Odbędzie się też konkurs Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na „Najbezpieczniejszą maszynę XIX Targów Rolnych Agrotechnika 2011”.

Podczas targów specjaliści ośrodka, a także innych instytucji działających na rzecz rolnictwa i rolników będą udzielać zainteresowanym fachowych porad dotyczących, m.in., wniosków obszarowych, funduszy strukturalnych i innych.

Patronat nad targami objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska.

Szczegóły:
Andrzej Lis, komisarz targów – tel. 519 301 045; e-mail: a.lis@lodr-bratoszewice.pl
Krzysztof Grzelak – asystent komisarza – tel. 519 301 046; e-mail: k.grzelak@lodr-bratoszewice.pl

×