KONFERENCJE

XVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech

11-13 marca 2011  •  25-672 Kielce  •  Zakładowa 1

11-13 marca w Kielcach odbędzie się AGROTECH - to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce, impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Klasyfikowana na bardzo wysokiej 4 pozycji w kraju wśród wystaw o największej liczbie zwiedzających.

XVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Agrotech odwiedzają rolnicy z całego kraju i państw ościennych, kontrahenci, eksperci zajmujący się techniką rolniczą, attache rolni akredytowani w Polsce oraz studenci i uczniowie szkół rolniczych. Na targach AGROTECH, jak co roku, można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów.

Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich są między innymi: wręczenie prestiżowej nagrody Maszyna Rolnicza Roku, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz nagrody Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, podczas którego wyłania się najlepszego spośród kilku tysięcy zawodników, czy Środkowoeuropejskie Forum Młodzieży.

Organizator:
TARGI KIELCE S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. +48 41 365 12 30
fax +48 41 345 62 61
e-mail: agrotech@targikielce.pl

×