KONFERENCJE

XX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, 29-30 czerwca, Szepietowo

29-30 czerwca 2013  • 

Celem Wystawy jest pokazanie najnowszych technologii i postępu w hodowli zwierząt. Wyróżnienia zdobywane podczas wystawy mobilizują hodowców do poszerzania wiedzy, aktywności i dalszej pracy. Kontakty zawierane podczas Wystaw owocują wieloma przedsięwzięciami, przyczyniając się do rozwoju i promocji podlaskiego rolnictwa.

XX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, 29-30 czerwca, Szepietowo Fot. Adobe Stock 8 listopada 2022

Wystawa to jedna z największych imprez hodowlanych w kraju. Przez dwa dni rolniczą stolicą Polski staje się Szepietowo. Ring zapełnia się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a wystawcy prezentują najnowocześniejszy sprzęt do produkcji rolniczej. Wystawa ukazuje nowoczesne oblicze podlaskiego rolnictwa, pozwala zaprezentować osiągnięcia hodowców bydła mlecznego oraz mięsnego, koni, trzody chlewnej, owiec, kóz i drobiu. Ostatni weekend czerwca to również okazja do spotkania się przedstawicieli instytucji działających na rzecz rolnictwa, firm działających w agrobiznesie, mieszkańców obszarów wiejskich i sympatyków rolnictwa.

W programie: prezentacje zwierząt hodowlanych, użytkowych i ozdobnych, pokazy pracy maszyn, wykłady i doradztwo, pokazy korekcji racic, konkursy i występy zespołów artystycznych.

Organizator:

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Dane kontaktowe:
86 275 89 00
wpodr@zetobi.com.pl
www.odr.pl

×