• Farmer obchodzi w tym roku swoje 90-lecie. W okazji naszego jubileuszu zapraszamy naszych najmłodszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mały SuperFarmer w gospodarstwie za 90 lat”.
  • Do zabawy zapraszamy dzieci do lat 13.
  • Spośród dzieci, które nadeślą swoje prace, wyłonimy 10 laureatów: 5 w kategorii wiekowej do 7 lat i 5 w kategorii 8-13 lat. Dla rodziców nagrodzonych dzieci przyznane zostaną roczne e-prenumeraty miesięcznika „Farmer”.

Odkryj w sobie talent plastyczny i udowodnij, że Twoja wyobraźnia i zamiłowanie do rolnictwa nie znają granic! Weź udział w naszym konkursie i zaprezentuj swoje zainteresowania związane z życiem na wsi. 

W swojej pracy pokaż, jak według Ciebie będzie wyglądało gospodarstwo za 90 lat. Możesz ją przygotować w oparciu o własne doświadczenia lub nawiązując do obejrzanych filmów lub przeczytanych książek. Uruchom swoją wyobraźnię i do dzieła!

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do lat 13. Format oraz technika prac plastycznych dowolna – może być to rysunek, makieta, obraz, wyklejanka i wszystko, to co przyjdzie Ci do głowy. Oceniane będą pomysłowość, a także staranność i technika wykonania prac.

Do wygrania jest aż 10 zestawów słodyczy od firm: 7Pharma, Wawel i Odra, a dla rodziców lub opiekunów dzieci, które zostaną nagrodzone w konkursie przyznane zostaną roczne e-prenumeraty miesięcznika „Farmer”. 

 

 

 

Prace dzieci zostaną nagrodzone zestawem słodyczy od firm: Wawel i Odra, 7Pharma.
Prace dzieci zostaną nagrodzone zestawem słodyczy od firm: Wawel i Odra, 7Pharma.

Konkurs trwa do 17.09.2021 r. Prace konkursowe lub ich zdjęcia należy przesłać:

  • prace –  na adres: Atrium Centrum, Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.), 00-867 Warszawa, z dopiskiem na kopercie „Mały SuperFarmer”;
  • lub zdjęcia prac – na adres e-mail: farmer.redakcja@ptwp.pl;
  • Na odwrocie pracy konkursowej lub w e-mailu ze zdjęciem pracy muszą znaleźć się następujące informacje: 
  • imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia;
  • imię i nazwisko opiekuna prawnego;
  • adres zamieszkania wraz z numerem telefonu i adresem e-mail.

Do pracy konkursowej należy dołączyć czytelnie podpisany przez opiekuna prawnego uczestnika załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu, wydrukowany lub przepisany odręcznie, a w przypadku zgłoszenia meilowego jego skan lub zdjęcie. Załącznik jest dostępny do pobrania na stronie farmer.pl/bezpluga.pl

Lista zwycięzców konkursu zostanie opublikowana na portalach farmer.pl i bezpluga.pl wydawanych przez organizatora, najpóźniej w dniu 29.10 2021 r.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 4 listopada 2021 r. podczas konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie oraz poprzez zamieszczenie nagrodzonych prac na portalu farmer.pl, na profilach społecznościowych oraz przez publikację najlepszych prac na łamach miesięcznika „Farmer” w numerze 12/2021.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie i życzymy dobrej zabawy!