PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Kontakt z redakcją:

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.), 00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

REDAKTOR NACZELNA FARMER.PL

Iwona Dyba
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12; +48 795 152 658

REDAKTOR NACZELNY MIESIĘCZNIKA "FARMER"

Radosław Iwański
e-mail: radoslaw.iwanski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02; +48 600 413 502

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Wojciech Konieczny
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

SEKRETARZ REDAKCJI

Anna Kamińska
e-mail: anna.kaminska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03

WYDAWCA PORTALU FARMER.PL

Helena Kędra
e-mail: helena.kedra@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

AGROTECHNIKA

Anna Kobus
szefowa działu AGROTECHNIKA
e-mail: anna.kobus@farmer.pl
telefon: +48 508 628 880

Małgorzata Tyszka
e-mail: malgorzata.tyszka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 14

Katarzyna Mazurek
e-mail: katarzyna.mazurek@farmer.pl
telefon: +48 501 006 357

Maciej Sacha
e-mail: maciej.sacha@farmer.pl

Hanna Jarosławska
e-mail: hanna.jaroslawska@farmer.pl

Karol Bogacz
e-mail: karol.bogacz@farmer.pl

TECHNIKA ROLNICZA

Karol Hołownia
szef działu TECHNIKA ROLNICZA
e-mail: karol.holownia@farmer.pl
telefon: +48 600 489 622

Wojciech Denisiuk
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 795 519 100

Tomasz Kuchta
e-mail: tomasz.kuchta@farmer.pl

Artur Tłustochowicz
e-mail: artur.tlustochowicz@farmer.pl

Adriana Kaczorowska
e-mail: adriana.kaczorowska@farmer.pl
telefon: +48 572 294 853

Kamil Pawłowski
e-mail: kamil.pawlowski@farmer.pl
telefon: +48 572 337 975

BYDŁO i MLEKO

Łukasz Chmielewski
e-mail: lukasz.chmielewski@farmer.pl
telefon: +48 572 337 968

Anna Troska
e-mail: anna.troska@farmer.pl

TRZODA CHLEWNA

Bartosz Wojtaszczyk
e-mail: bartosz.wojtaszczyk@farmer.pl
telefon: +48 572 294 782

BEZ PŁUGA

Michał Wołosowicz
e-mail: michal.wolosowicz@farmer.pl
telefon: +48 512 816 206

Julia Śmigielska-Siarkowska
e-mail: julia.smigielska@farmer.pl

FINANSE I PRAWO

Jacek Kościański
e-mail: jacek.koscianski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

Agnieszka Kozłowska
e-mail: agnieszka.kozlowska@farmer.pl

Grzegorz Tomczyk
e-mail: grzegorz.tomczyk@farmer.pl
telefon: +48 515 869 473

BUDOWNICTWO

Radosław Zieniewicz
e-mail: radoslaw.zieniewicz@farmer.pl
telefon: +48 572 294 828

PRENUMERATA I KOLPORTAŻ

Katarzyna Suchan
katarzyna.suchan@ptwp.pl
telefon: +48 (32) 356 76 43, +48 696 402 991

REKLAMA

Urszula Tarasiuk
Manager czasopisma "Farmer" i portalu farmer.pl
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09, +48 600 489 619

Magdalena Twardokęs
Manager sektora rolno-spożywczego
e-mail: magdalena.twardokes@farmer.pl
telefon: +48 (32) 356 76 58, +48 608 291 412

Aleksandra Janik
Manager ds. Klientów Strategicznych
e-mail: aleksandra.janik@farmer.pl
telefon: + 48 (32) 356 76 32, +48 604 289 432

Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03, 608 478 500

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 356 76 16

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
telefon: +48 692 427 870
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
Milena Szygulska - rozwój i promocja portali, wymiana treści
telefon: +48 608 481 381
e-mail: kontakt@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (dyrektor)
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW
promocja@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (kierownik)
telefon: +48 (32) 356 76 35, 606 687 836
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
telefon: +48 (32) 356 76 43
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: kuba@ptwp.pl

PATRONATY
patronaty@ptwp.pl