PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

KONTAKT

Kontakt z redakcją:

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.), 00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

REDAKTOR NACZELNA FARMER.PL
Iwona Dyba
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12; +48 795 152 658

REDAKTOR NACZELNA MIESIĘCZNIKA "FARMER"
dr Małgorzata Powałka
e-mail: malgorzata.powalka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02; +48 600 413 502

ZASTĘPCA REDAKTOR NACZELNEJ
Wojciech Konieczny
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

SEKRETARZ REDAKCJI
Anna Kamińska
e-mail: anna.kaminska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03

Helena Kędra
e-mail: helena.kedra@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Hanna Jarosławska
e-mail: hanna.jaroslawska@farmer.pl

AGROTECHNIKA

Anna Kobus
szefowa działu AGROTECHNIKA
e-mail: anna.kobus@farmer.pl
telefon: +48 508 628 880

Katarzyna Szulc
e-mail: katarzyna.szulc@farmer.pl
telefon: +48 664 925 938

Małgorzata Tyszka
e-mail: malgorzata.tyszka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 14

TECHNIKA ROLNICZA

Karol Hołownia
szef działu TECHNIKA ROLNICZA
e-mail: karol.holownia@farmer.pl
telefon: +48 600 489 622

Wojciech Denisiuk
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 795 519 100

BYDŁO i MLEKO

Łukasz Chmielewski
e-mail: lukasz.chmielewski@farmer.pl
telefon: +48 572 337 968

Anna Tobojka
e-mail: anna.tobojka@farmer.pl

TRZODA CHLEWNA

Bartosz Wojtaszczyk
e-mail: bartosz.wojtaszczyk@farmer.pl
telefon: +48 572 294 782

BEZ PŁUGA

Michał Wołosowicz
e-mail: michal.wolosowicz@farmer.pl
telefon: +48 512 816 206

FINANSE I PRAWO

Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13, +48 784 588 620

Jacek Kościański
e-mail: jacek.koscianski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

Agnieszka Kozłowska
e-mail: agnieszka.kozlowska@farmer.pl

Grzegorz Tomczyk
e-mail: grzegorz.tomczyk@farmer.pl
telefon: +48 515 869 473

BUDOWNICTWO

Radosław Zieniewicz
e-mail: radoslaw.zieniewicz@farmer.pl

PRENUMERATA I KOLPORTAŻ

Katarzyna Suchan
katarzyna.suchan@ptwp.pl
telefon: +48 (32) 356 76 43

REKLAMA

Urszula Tarasiuk
Manager czasopisma "Farmer" i portalu farmer.pl
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09, +48 600 489 619

Magdalena Twardokęs
e-mail: magdalena.twardokes@farmer.pl
telefon: +48 (32) 356 76 58, +48 608 291 412

Aleksandra Janik
e-mail: aleksandra.janik@farmer.pl
telefon: + 48 (32) 356 76 32, +48 604 289 432

Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03, 728 379 563

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 356 76 16

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
telefon: +48 692 427 870
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Milena Szygulska
+48 608 481 381
e-mail: kontakt@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (dyrektor)
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW
promocja@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (kierownik)
telefon: +48 (32) 356 76 35, 606 687 836
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
telefon: +48 (32) 356 76 43
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: kuba@ptwp.pl

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.