PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • O FIRMIE
 • WIADOMOŚCI
 • Jesteśmy firmą rodzinną, polskim producentem wołowych burgerów mrożonych premium, pionierem w eksporcie wołowiny i tego typu produktów do Francji.

  Specjalizujemy się w produkcji burgerów o czystym składzie, które dystrybuujemy głównie w kanale gastronomicznym. Dzięki własnym ubojniom, oraz budowaniu dobrych relacji z hodowcami mamy stały dostęp do bazy surowcowej, co jest gwarancją stabilności dostaw.

  Rzemiosła uczyli nas nasi dziadkowie i ojcowie. Zaczynaliśmy od własnego zakładu i kilku dostawców. Dzisiaj jesteśmy jednym z najbardziej docenianych producentów burgerów wołowych we Francji.

  Naszą misją jest promocja świadomego spożywania wołowiny oraz nauka kulinarnej odpowiedzialności. Obrany przez nas kierunek i zmiany, na które się nastawiamy, to nie tylko ogromne wyzwanie, ale także długofalowy proces. Tworząc gamę̨ nowoczesnych produktów zwracamy szczególną uwagę̨ na wymagania i wartości Klientów oraz Konsumentów we współczesnym świecie, a dobra współpraca z zaufanymi Dostawcami i Hodowcami bydła leży u podstaw tego procesu.

  Współpracę z naszymi Partnerami budujemy w oparciu o wspólne wartości takie jak lokalność, transparentność i jakże ważna w dzisiejszych czasach (szczególnie w segmencie producentów żywności) odpowiedzialność. Dążymy do tego, by z naszymi Dostawcami i Hodowcami nawiązywać długotrwałe relacje i proponować przejrzyste warunki współpracy i długoterminowe kontrakty.

  Posiadamy własne ubojnie, a także inwestujemy w nowoczesne pojazdy do bezpiecznego transportu zwierząt. Prowadzimy skup bydła rzeźnego z gospodarstw hodowlanych. Dążymy do tego, aby stworzyć zwierzętom optymalne warunki bytowania.

  Współpracujemy z rzetelnymi Hodowcami oddalonymi od naszych ubojni o maksymalnie 150-200 km, by skrócić czas transportu bydła i ograniczyć emisję szkodliwych spalin.

  Oferujemy odbiór zwierząt bezpośrednio od Hodowcy oraz bezpieczny transport do ubojni. Dbamy o optymalne warunki przewozu, ponieważ zależy nam na tym, aby nie narażać zwierząt na nadmierny stres.

  Kupujemy odpowiedzialnie i zapraszamy Hodowców do wspólnej realizacji misji związanej z troską o dobrostan zwierząt.

  >> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE SKUPU <<

   

  ×