Dr hab. Marta Damszel pracuje na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie. Jej dyscypliną jest rolnictwo i ogrodnictwo, a specjalnością ochrona roślin. Główne kierunki badawcze pani Doktor związane są z diagnostyką fitopatologiczną zbóż i rzepaku.

 

Podczas spotkania dr Damszel postara się odpowiedzieć na pytania, czy zmiany warunków wodnych i termicznych w skali globalnej i kontynentalnej mają wpływ na krajową i regionalną produkcyjność zbóż i rzepaku? Czy wzrost i rozwój roślin oraz ich fizjologia są modyfikowane zmianami agroklimatycznymi i jakie są konsekwencje zmian klimatycznych na biologię grzybów patogenicznych w uprawie roślin? Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu. 

Sitaniec, to jedyna lokalizacja z konferencji "Farmera",  w której prof. Korbas   musiał odwołać swój udział ze względu na obowiązki służbowe. W imieniu pana Profesora i całej redakcji bardzo przepraszamy za tę zmianę z programie spotkania. 

Dr hab. Marta Damszel pracuje na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie
Dr hab. Marta Damszel pracuje na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji online!

Udział w konferencji jest bezpłatny.