Rozpoczniemy tematami agrotechnicznymi, skupiając się najpierw na nowoczesnej odmianie. Nasz ekspert odpowie m.in. na pytania: jakimi wytycznymi trzeba kierować przy doborze odmiany, kiedy, na jakie cechy zwracać uwagę?

Nie zabraknie oczekiwanych przez naszych słuchaczy rozmów o nawożeniu – tu szczególny nacisk prelegent położy na właściwe wiosenne nawożenie pszenicy ozimej. Można zatem oczekiwać wszelkich wyjaśnień w tej kwestii i przede wszystkim podpowiedzi dla tegorocznych plantacji.

>>> Wiosenne nawożenie pszenicy ozimej na konferencjach "Farmera"

Mowa będzie także o skutecznej ochronie roślin w kontekście prawidłowego sporządzania mieszanin do zabiegów opryskiwania, tu rolę grają nie tylko preparaty, ale także warunki pogodowe zabiegu opryskiwania.

>>> Skutecznie chronić uprawy, czyli jak?

Na konferencji nie zabraknie też tematów związanych z techniką rolniczą. Podczas jednego z wykładów zastanowimy się, jakie nowoczesne rozwiązania w ciągnikach i kombajnach są warte dopłaty – co w praktyce dają rolnikowi i czy naprawdę mogą przyczynić się do poprawy komfortu czy wydajności.

>>> Kupujesz ciągnik lub kombajn? Dowiedz się za jakie wyposażenie warto dopłacić

To tylko część z tematów, które dyskutowane będą podczas VIII edycji konferencji "Farmera" Przez innowacyjność do sukcesu. Nie zabraknie tematów związanych z maszynami i finansami. Z pełną agendą zapoznać się można TUTAJ.

Nasze konferencje zaplanowaliśmy w 7 lokalizacjach w kraju:

Zamek Gniew, Gniew (woj. pomorskie) – 10 STYCZNIA
Zobacz lokalizację: http://www.zamek-gniew.pl/
Zamek Topacz, Ślęza (woj. dolnośląskie) – 15 STYCZNIA
Zobacz lokalizację: http://www.zamektopacz.pl/

ZOBACZ POZOSTAŁE LOKALIZACJE

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online: REJESTRACJA