Osoby prelegenta nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Ten wielce zasłużony naukowiec, pedagog, ale także propagator wiedzy rolniczej z zakresu odżywiania mineralnego roślin współpracuje z naszą redakcją od lat. Nie stroni od spotkań z praktykami i udzielania bezpośrednich porad. Od 10 lat w styczniu i lutym odwiedza wraz z naszą redakcją różne zakątki naszego kraju i w ramach konferencji „Przez innowacyjność do sukcesu” propaguje wiedzę. Sezony letnie to liczne spotkania polowe, na których spotyka się z nie mniejszą grupą zainteresowanych nowoczesnym nawożeniem.

O czym będzie mówił na najbliższym spotkaniu w Warszawie? Szczegółów nie zdradzę, ale temat będzie dotyczył rzepaku i racjonalnych zasad odżywiania tego „głodomora”, odznaczającego się niepohamowanym apetytem na składniki pokarmowe. Nie chodzi przy tym tylko o azot. Jego roszczenia pokarmowe są znacznie szersze.

Pojawiające się o tej porze roku przebarwienia liści to nie koloryt jesieni. Skąd się biorą i o czym świadczą? Są groźne, czy można je zignorować? Jak na nie zareagować? Na te i szereg innych pytań będzie można usłyszeć odpowiedź podczas środowego wystąpienia profesora.

ZAREJESTRUJ SIĘ