Serwisy www.maximus.ekoplon.pl i www.ekolist.ekoplon.pl stanowią bazę wiedzy z dziedziny uprawy i technologii nawożenia dolistnego. Są również interaktywnym narzędziem, za pomocą którego klienci serwisu mogą uzyskać aktualne informacje oraz skorzystać z doradztwa.

Strona startowa prezentuje najważniejsze informacje z serwisu. Dalej można znaleźć szczegółowe dane dotyczące firmy, produktów oraz technologii nawożenia.

Dział Produkty prezentuje opis wszystkich produktów marki Maximus i Ekolist razem z zaleceniami i poradami dotyczącymi ich stosowania.
W dziale Doradztwo można znaleźć informacje na temat programów nawożenia dolistnego, katalog niedoborów składników odżywczych oraz poradnik dotyczący chorób i szkodników.

Zakładka Aktualności zawiera aktualne informacje na temat organizowanych spotkań, szkoleń oraz konferencji wraz z zaproszeniami oraz relacjami z już odbytych. Znajdują się tam również materiały informacyjne, w tym katalogi, ulotki w postaci PDF oraz ciekawe artykuły, które ukazały się w rolniczej prasie branżowej.

Dzięki odnośnikowi Dystrybucja można odnaleźć punkty handlowe, zlokalizowane na terenie całego kraju, które prowadzą sprzedaż nawozów firmy Ekoplon S.A.

Firma zaprasza również do bezpośredniego kontaktu ze Specjalistami ds. Nawożenia. Pytania związane z uprawą i nawożeniem można zadawać korzystając z formularza znajdującego się w serwisie.