Zlokalizowana w Puławach i jedyna w Polsce wytwórnia - będącego przedmiotem kontraktu - nadtlenku wodoru o mocy 10 tys. t/rok jest najdalej usytuowanym na wschód źródłem dostępu do tego produktu i punktem oddalonym o 650 km od najbliższej konkurencji.

- Wzorcowa współpraca firm, która znalazła swoje odzwierciedlenie w formie wieloletniego kontraktu. Jest efektem nie tylko wyjątkowych przywilejów wynikających z dogodnej lokalizacji i logistyki, lecz w głównej mierze z doskonałej jakości współpracy i partnerskich relacji, które Spółki zdołały wypracować na przestrzeni kilku lat wspólnych doświadczeń - powiedział Marek Kapłucha, członek zarządu odpowiedzialny za handel i marketing.

DJCHEM Chemicals Polska jest największym na świecie producentem dwuetylohydroksyloaminy - DEHA - produktu o bardzo szerokim spektrum zastosowania.* Partner "Puław" jest jedynym w Europie producentem antyozonantów z grupy diarylo-p-fenylenodiamin używanych w produkcji opon i innych wyrobach gumowych. Jest także producentem surowca do produkcji wywoływaczy dla zdjęć satelitarnych wysokiej rozdzielczości.