Procam Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową i doradczą od lipca 2004 roku. Funkcjonująca w oparciu o model angielskiej firmy ProCam UK Limited (w lipcu 2019 obchodziła 40-lecie) spółka działa w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. - Rolnicy mają w nas stabilnego partnera, z którym mogą planować trwały rozwój gospodarstwa.

Dzięki rozbudowanej ofercie i doradztwu współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą angażować w produkcję mniejsze fundusze i osiągać szybki wzrost plonów i dochodowości upraw. Jest on dużo lepszy niż średni na rynku w konkretnych warunkach przyrodniczo-klimatycznych i ekonomicznych – mówią eksperci Procam.

Spotkanie miało bardzo merytoryczny przebieg. Podzielono je na cztery panele tematyczne - wiedza, rozwiązania, ludzie, biznes, podczas których zaprezentowano wkład firmy w budowanie nowoczesnego, polskiego rolnictwa. Jednym z elementów jest udział - jako współzałożyciel, w działaniach Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Głównym zadaniem stowarzyszenia jest troska o stabilny wzrost produkcji żywności przy zachowaniu równowagi w środowisku rolniczym.

Był także koncert, oraz spotkanie z wybitni piłkarzami ręcznymi Sławomirem Szmalem i Karolem Bielecki. Ten drugi został przedstawiony jako nowy ambasador akcji "Graj o zdrowie" której patronuje firma. Zaprezentowana została także główna nagroda nadchodzącej loterii dla klientów, samochód elektryczny - Tesla 3. Auto zostało ufundowane przez firmy Bio-Gen i Procam, a jego wartość to 280 tys. zł. Nie zabrakło też tortu który podzielili prezes Procam Polska Michał Ciszak i Ian Beswick, współwłaściciel ProCam UK Limited.

Redakcja "Farmera" gratuluje spółce jubileuszu i życzy dalszych sukcesów w doradztwie i biznesie.