Nie będzie wcześniej zapowiedzianej formuły hybrydowej, tylko całość Konferencji będzie transmitowana online. Co równie ważne,  tym razem udział w sesji będzie bezpłatny, a streaming z konferencyjnych wydarzeń dostępny będzie w Internecie dla każdego zainteresowanego.

137660_940.jpg
137660_940.jpg

– To była trudna, lecz konieczna decyzja, biorąc pod uwagę obecne statystyki zachorowań oraz prognozy dotyczące kolejnej fali pandemii. Dlatego z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, prelegentów i organizatorów zdecydowaliśmy, że formuła zdalna również podczas tej edycji będzie optymalnym rozwiązaniem. Jednak aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału w Konferencji, podczas której będziemy omawiać kwestie bardzo istotne dla przyszłości polskiego rolnictwa, umożliwiamy zainteresowanym osobom bezpłatny udział w tym wydarzeniu – wyjaśnia dr hab. Roman Kierzek, prof. IOR – PIB, p.o. Dyrektora Instytutu Ochrony Roślin – PIB.

Aby wziąć bezpłatny udział w Konferencji Ochrony Roślin, wystarczy:
– zarejestrować się na stronie www.snior.pl,
– oglądać streaming Konferencji w kanałach społecznościowych IOR – PIB: na Facebooku oraz na YouTube.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają indywidualne konta umożliwiające zalogowanie się do platformy, na której realizowana będzie Konferencja. Dzięki temu będą mogli śledzić, co dzieje się w poszczególnych pokojach, aktywnie uczestniczyć w obradach, zadawać pytania podczas paneli dyskusyjnych, przeglądać prezentowane podczas Konferencji postery. Platforma umożliwia tworzenie chat roomów, zarówno do dyskusji 1 – 1, jak i dla grup osób, które będą chciały wymienić opinie np. na temat konkretnego wykładu.

Uczestnicy, którzy zdecydują się oglądać wydarzenie w kanałach społecznościowych, nie będą mieli możliwości udziału w dyskusji, jednak będą mogli ją śledzić w całości. W kanałach tych nie będą też prezentowane postery.