Oferta jest szeroka – obejmuje zarówno herbicydy, takie jak np. Metax 500 SC (do zwalczania chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w rzepaku) czy Tytan 75 WG (aplikowany w uprawach pszenicy ozimej), jak i fungicydy (np. Weto 250 EC w uprawie rzepaku) oraz insektycydy (np. Delux 050 CS w uprawach rzepaku i pszenicy ozimej).

– Innvigo stawia na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Nazwa firmy odzwierciedla nasze podejście do rozwoju biznesu. Innvigo to innowacja, energia, wigor, zaangażowanie i zapał do działania – tak firma uzasadnia swoją nazwę.

Zarząd tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w dziedzinie rolnictwa, marketingu, sprzedaży i zarządzania. Prezesem zarządu firmy jest Władysław Wojtyła, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym i wielokulturowych środowisku korporacyjnym. Przez 18 lat pracował dla największego koncernu chemicznego na świecie, gdzie pełnił między innymi funkcję menedżera produktu na Europę Centralną oraz dyrektora działu środków ochrony roślin. Wiceprezesami są: Krzysztof Golec i Jacek Zawadzki.