Jak informuje organizator, aby wziąć udział w promocji należy kupić opakowanie produktu Chwastox Complex 260 EW o dowolnej pojemności i zarejestrować kod na stronie www.ciechagro.pl/loteria lub zgłosić SMS-em. Do wygrania jest ponad 1000 nagród, w tym nagroda główna - voucher na opryskiwacz polowy. Loteria trwa do 31 maja br.

Chwastox Complex 260 EW to nowość w ofercie Ciech Sarzyna - herbicyd do zwalczania najważniejszych chwastów w uprawie pszenicy ozimej oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Bazuje on na trzech substancjach czynnych - MCPA, chlopyralid i fluroksypyr – przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych, takich jak przytulia czepna, chabra bławatka czy mak polny. Produkt działa systemicznie niszcząc zarówno cześć nadziemną, jak i strukturę korzeniową chwastów.

Chwastox Complex 260 EW jest środkiem selektywnym o działaniu układowym. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie. Pierwsze objawy na chwastach wrażliwych pojawiają się po upływie 1-2 dni po oprysku. Wzrost chwastów zostaje zahamowany i chwasty zamierają po upływie ok. 3-4 tygodni.

- Wysoka skuteczność Chwastox Complex 260 EW to efekt intensywnej pracy naukowców z centrum badawczo-rozwojowego CIECH. To produkt doskonale dopasowany do potrzeb polskich rolników, których chcemy zachęcić do wypróbowania go – stąd nasze intensywne działania promocyjne. Nie ukrywamy też, że jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze standardy w zakresie promocji naszych produktów oraz kontaktu z klientami. Patrząc na bardzo pozytywne opinie na temat zeszłorocznej loterii, cieszę się, że nasze działania są bardzo dobrze odbierane przez naszych klientów – mówi Jacek Skwira, dyrektor marketingu Ciech Sarzyna.