Nowe punkty zlokalizowane są w: Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim, Wietlinie w woj. podkarpackim, Ratyczowie w woj. lubelskim, Sokołowie Podlaskim w woj. mazowieckim oraz sklep ogrodniczy w Białej Rawskiej w woj. łódzkim.

Oficjalnym otwarciom nowych jednostek handlowych towarzyszyło zwiedzanie budynków biurowych i magazynowych oraz konferencje przybliżające funkcjonowanie i ofertę doradczą i handlową Procam.

Obecnie firma posiada 24 oddziały oraz sieć sklepów ogrodniczych w rejonie działania Oddziału Łowicz oraz Oddziału Sandomierz.

Procam to ogólnopolska firma z siedzibą w Tczewie oferująca środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny wraz z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym. Od 2013 roku centralne biuro firmy mieści się w Gdańsku. Firma aktywnie funkcjonuje w Polsce od 2004 roku jako spółka w oparciu o model angielskiej firmy Pro Cam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego w Wielkiej Brytanii.

Aktywność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz sprzedaż/dystrybucję:
- środków ochrony roślin
- nawozów i biostymulatorów
- materiału siewnego roślin uprawnych
- wymianę barterową oraz skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza).