Firma PROCAM poinformowała, że z początkiem marca 2015 nastąpiły zmiany w zarządzie firmy. Funkcję prezesa zarządu obejmie Michał Ciszak, absolwent Politechniki Gdańskiej, który przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Syngenta. Doświadczenie zawodowe zdobywał na kierowniczych stanowiskach miedzy innymi w Szwajcarii, Belgi oraz krajach Nadbałtyckich.

Michał Ciszak włączał się także w branżowe działania na rzecz rolnictwa w Polsce między innymi poprzez zaangażowanie w działania Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin (PSOR) - pełniąc funkcję prezesa zarządu tej organizacji oraz jako członek Rady Izby Przemysłowo-Handlowej Inwestorów.

PROCAM to firma dostarczającą środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny razem z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym. Spółka funkcjonuje w oparciu o model angielskiej firmy Pro Cam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego.

Działalność firmy w Polsce obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz sprzedaż/dystrybucję:
- środków ochrony roślin
- nawozów i biostymulatorów
- materiału siewnego roślin uprawnych
- wymianę barterową oraz skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza)

Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą od 2004 roku.