Formuła preparatu firmy CIECH Sarzyna sprawdza się w ochronie zarówno zbóż, jak i pielęgnacji trawy. - Głównym celem naszych działań jest przypomnienie polskim rolnikom i działkowcom, że nie muszą szukać skutecznego sposobu do walki z chwastami u zagranicznych producentów. Najlepszy możliwy preparat, dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań, powstał w Polsce. To stąd pochodzi Chwastox – przypomina Prezes Zarządu CIECH Sarzyna Mariusz Grelewicz.

Chwastox to rodzina środków chwastobójczych, od lat ciesząca się uznaniem wśród profesjonalnych rolników i amatorów w naszym kraju. Przypomnijmy, że od nowego roku istotnie zmieniły się etykiety na opakowaniach Chwastox. Dotychczasowe opakowania środków ochrony roślin były bardzo techniczne i zdominowane przez tekst. W nowych etykietach Chwastox położono nacisk na dużą czytelność i przedstawienie kluczowych informacji o produkcie.

W marcu CIECH Sarzyna startuje z kolejną odsłoną kampanii marketingowej swojego sztandarowego produktu na chwasty. Działania marketingowe obejmują spot telewizyjny, billboard sponsorski, kampanię bannerową i szereg materiałów ekspozycyjnych w sklepach branżowych.