O powstaniu firmy pisaliśmy już wcześniej, teraz przedstawiamy ofertę produktów, które znajdują się w jej portfolio. Dedykowane są one uprawom zbóż, rzepaku, kukurydzy i ziemniaka, ale też są to preparaty ogrodnicze.

Dla zbóż przygotowano m.in. herbicydy Tytan 75 SG (tifensulfuron metylu, metsulfuron metylu), Tristar 50 SG (tribenuron metylu), Herbistar 200 EC (fluroksypyr) i Primstar 20 SG (metsulfuron metylu), insektycyd Delux 050 CS (deltametryna) oraz fungicyd Weto 250 EC (propikonazol). W planach firmy jest wprowadzenie na rynek w najbliższym czasie dla upraw zbożowych dwóch herbicydów, dwóch fungicydów i regulatora wzrostu.

Dla rzepaku dedykowane są: herbicyd Metax 500 SC, insektycydy Insodex 480 EC (chloropiryfos) i Delux 050 CS (deltametryna), w przyszłości mają się pojawić w palecie również dwa herbicydy rzepaczane, fungicyd i insektycyd.

Dla kukurydzy i ziemniaka przewidziano herbicyd Rincon 25 SG (rimsulfuron) – plan na wprowadzenie w tych uprawach herbicydu.

Z pozycji ogrodniczych najważniejszym dla firmy jest FruitSmart 3.3 VP. Jak zapewniają przedstawiciele Innvigo jest to całkowicie polski produkt, który został stworzony od podstaw w naszym kraju. Ten regulator wzrostu zawiera 1 MCP (1-metylocyklopropen) i przeznaczony jest do stosowania w przechowalniach po zbiorach owoców.