Warunkiem skutecznej ochrony herbicydowej zbóż ozimych jest zastosowanie jesiennych zabiegów, z wykorzystaniem preparatów prawidłowo dobranych do zdiagnozowanego na polu problemu. Potwierdzają to między innymi badania i obserwacje z poletek doświadczalnych INNVIGO, gdzie testowane były w różnych konfiguracjach preparaty zwalczające chwasty.

– Tej jesieni przygotowaliśmy dla rolników propozycje czterech różnych technologii herbicydowych do zbóż ozimych. Wybór wariantu zależy od tego, jakie uciążliwe chwasty występują na danej plantacji. Bazując na naszych herbicydach, można stworzyć rozwiązanie na każde pole – podkreśla Marcin Bystroński, Menedżer ds. upraw rolniczych w INNVIGO. – Te kombinacje trafią do sprzedaży w formie pakietów produktów i będą w bardzo dobrych ofertach promocyjnych, o których opowiem podczas naszego najbliższego spotkania online.

Podczas relacji na żywo, będzie można poznać najnowsze rekomendacje i technologie, a także dowiedzieć się więcej o korzystnych cenowo pakietach produktów do zwalczania chwastów. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube.

Dodatkowo zaprezentowane zostaną preparaty do jesiennego zastosowania w rzepaku ozimym – fungicydy i regulatory wzrostu z oferty INNVIGO.