To wyszukiwarka środków ochrony roślin umożliwiająca również dostęp do wycofanych już środków ochrony roślin oraz ich etykiet rejestracyjnych. Korzystanie z niej możliwe jest na komputerach stacjonarnych i przenośnych poprzez stronę internetową www.VademecumSOR.pl

Zrzut ekranu z wyszukiwarki
Zrzut ekranu z wyszukiwarki

Użytkownicy po zalogowaniu się będą mieć możliwość wyszukania interesujących ich środków ochrony roślin. Wyszukiwarka umożliwia dzięki opcji zastosowanych filtrów odnalezienie interesujących rozwiązań ukierunkowanych na zwalczanie agrofagów.

Istnieje możliwość wyszukiwania środków pod kątem producenta, daty końca handlu, środków ekologicznych i środków spełniających wymogi integrowanej produkcji. Aktualizacja bazy danych aplikacji odbywa się codziennie, a użytkownicy zyskują dostęp do najnowszych informacji dzięki opcji aktualności i ważnych komunikatów.

Co ważne, specjalnie dla użytkowników portalu farmer.pl wydawca przygotował VOUCHER umożliwiający bezpłatne korzystanie z wyszukiwarki przez 7 dni. Voucher o treści "FARMER" należy podać po zalogowaniu się w przygotowanym do tego miejscu.