Test Farms Demo Day to wyjątkowe wydarzenie online, które umożliwi wymianę pomysłów i informacji pomiędzy rozwijającymi się startupami z Europy Środkowo-Wschodniej a inwestorami oraz firmami, które stawiają na innowacje w branży rolniczej. Wydarzenie jest częścią programu Test Farms, prowadzonego przez EIT Food - największą na świecie i najbardziej dynamiczną społeczność zajmującą się innowacjami w sektorze rolno-spożywczym  wspieraną przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), organ Unii Europejskiej.

W tegorocznej edycji Demo Day bierze udział 9 startupów z Czech, Polski, Ukrainy i Węgier. W pięciominutowych wystąpieniach reprezentanci każdego z nich przedstawią swoje innowacyjne rozwiązania agrotechniczne oraz wyjaśnią, w jaki sposób pomogą rozwiązać obecne problemy w branży. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję na zadawanie pytań startupom w trakcie sesji Q&A.

W trakcie Demo Day swoje rozwiązania zaprezentują:

-         Biouhel (CZ)

-         FlyAgData (UA)

-         Insignes Labs (PL)

-         Nangatech (PL)

-         Plant.id Sensor (CZ)

-         Powercob (PL)

-         Smapp Lab (HU)

-         Spacecrop Technologies (HU)

-         Ribes Technologies (PL)

-         Enzybiotx (PL)

Rejestracja na Test Farms Demo Day 2022 została otwarta

Wydarzenie odbędzie się w formule online w piątek, 9 grudnia 2022, o godz. 10:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą już zgłaszać swój udział poprzez formularz rejestracyjny
na stronie: https://eitfoodhive.eu/events/99564.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Paweł Ciach - Project Manager on Business Creation
European Institute of Innovation & Technology (EIT) Food
kom.: +48 579 837 337
e-mail: pawel.ciach@eitfood.eu

Dołącz do Test Farms Demo Day i odkryj innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa!

 

O Programie Test Farms
Program Test Farms oferuje wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie zrównoważonych rozwiązań w rolnictwie. Celem Programu jest połączenie startupów, które chcą przetestować i zweryfikować swoje innowacyjne produkty lub usługi dla rolnictwa, z rolnikami, którzy chcą dowiedzieć się o najnowszych innowacjach agrotechnicznych. Podczas trzech poprzednich edycji Program pomógł przetestować ponad 45 innowacyjnych rozwiązań w branży rolniczej.