W roku 2022 Syngenta zaprasza na 7 spotkań polowych w różnych regionach kraju. Niezwykle cieszy fakt, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią możemy wrócić do tradycyjnej formuły spotkań. Organizatorzy zapewniają, że poza dużą dawką wiedzy i rozmowami z doradcami firmy, nie zabraknie też dodatkowych atrakcji.

Pierwsze dwa spotkania już za nami!

We wtorek, 7 czerwca w Ulhówku (woj. lubelskie) na polach Małopolskiej Hodowli Roślin odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie polowe z cyklu Pola Klasy S. Z kolei w czwartek, 9 czerwca, rolnicy gościli w Gospodarstwie Pana Macieja Gralewskiego w Kostrogaju koło Płocka (woj. mazowieckie). Frekwencja dopisała. Niemal 1000 rolników, którzy przybyli na oba spotkania, obejrzało kolekcje odmian, zapoznało się z programami ochrony Syngenty i uczestniczyło w atrakcjach na placu głównym.  

Co przed nami?

Przed nami kolejne spotkania polowe Syngenty: w Polwicy, Szelejewie, Łęczynie, Rogóźnie i Bajdytach. Przyjedź i zobacz efekty działania najnowszych technologii Syngenty zastosowanych na polach zbóż i rzepaku! Obejrzyj kolekcje odmian pszenicy, rzepaku i hybrydowego jęczmienia ozimego! Eksperci firmy szczególną uwagę poświęcą programom zwalczania chorób i regulacji wzrostu, a w Ulhówku, Polwicy i Rogóźnie pod lupę wezmą też ochronę herbicydową kukurydzy. Nie zabraknie tematu rolnictwa cyfrowego, czyli jak zarządzać gospodarstwem z telefonu.

Sprawdź daty i miejsca spotkań!

Udział w spotkaniach polowych wymaga rejestracji na stronie www.polaklasys.pl , na której można też znaleźć szczegółowy program  i więcej informacji na temat konkretnych lokalizacji Pól Klasy S. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 9:00.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś na wybrane spotkanie polowe:

  • 14 czerwca – Polwica, woj. dolnośląskie
  • 21 czerwca – Szelejewo, woj. wielkopolskie
  • 23 czerwca – Łęczyna, woj. zachodniopomorskie
  • 28 czerwca – Rogóźno, woj. kujawsko-pomorskie
  • 30 czerwca – Bajdyty, woj. warmińsko-mazurskie 

Zapraszamy!