Loterię zorganizowano pod nazwą "Luksus i jakość idą w parze". Udział mogli wziąć wszyscy dystrybutorzy firmy. Warunkiem była sprzedaż nowego herbicydu firmy Zeagran 340 SE służącego do odchwaszczania kukurydzy. Za każde 500 litrów uczestnik loterii otrzymywał 1 los. Wart 175 tys. złotych samochód odjechał do firmy Jawal z Mroczy w woj. kujawsko–pomorskim. Gratulujemy.

Na rynku polskim firma F&N Agro jest obecna dopiero od 2003 roku. Jednak jej produkty znane są rolnikom od dziesiątków lat. F&N Agro Polska jest bowiem córką dwóch międzynarodowych koncernów - FMC Corporation oraz NUFARM - światowych liderów w produkcji środków agrochemicznych.

Oferowane przez nią środki służą do ochrony zbóż, buraka cukrowego, rzepaku, ziemniaka, kukurydzy, tytoniu, chmielu, roślin strączkowych, upraw sadowniczych, warzywnych i leśnych a także roślin ozdobnych oraz stosowane są na nieużytkach i w magazynach. Firma jest bardzo wszechstronna. Sprzedaje preparaty praktycznie z każdej grupy asortymentowej, a więc herbicydy, insektycydy, fungicydy, regulatory wzrostu i desykanty oraz zaprawy nasienne.

Źródło: farmer.pl