|
pszenica konsumpcyjna |
żyto konsumpcyjne |
jęczmień |
||||||
04.08.08 |
06.08.08 |
08.08.08 |
04.08.08 |
06.08.08 |
08.08.08 |
04.08.08 |
06.08.08 |
08.08.08 |
|
POLSKIE MŁYNY SA |
625 |
600-630 |
620- 560 |
510 |
480-500 |
420 |
510 |
520 |
480 |
LUBELLA SA |
620 |
590-650 |
590-650 |
|
|
|
570 |
570 |
570 |
PZZ W STOISŁAWIU |
630 |
610 |
dn 9.08.08 610 |
520 |
500 |
dn 9.08.08 460 |
620 |
600 |
dn 9.08.08 580 |
PPZ "KAPKA" SP.J. |
620 |
600-650 |
600-650 |
550 |
550 |
550 |
|
|
|
PZZ W KRAKOWIE |
600 |
600 |
600 |
|
|
|
|
|
|
DIAMANT INTERNATIONAL POLSKA |
580-650 |
590-650 |
600-650 |
515 |
500-550 |
500 |
|
|
|
ZAMOJSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE |
615 |
600-630 |
600-630 |
|
|
|
|
|
|
CARGILL POLSKA |
600 |
580 |
580 |
|
|
|
|
|
|
ZESPÓŁ MŁYNÓW JELONKI |
600 |
600 |
600 |
480 |
480 |
480 |
|
|
|
MŁYNY SZCZEPANKI |
610 |
600-620 |
600-620 |
530 |
520-540 |
510-500 |
|
|
|
AGROCHEM |
580 |
580 |
570 |
480 |
470 |
470 |
550 |
550 |
500 |
Dr CORDESMEYER |
620 |
620-650 |
620-650 |
520 |
520 |
520 |
|
|
|
DOLNOŚLĄSKIE MŁYNY |
580 |
580 |
580 |
|
|
|
|
|
|
MŁYN MARTTEA |
620 |
600 |
600 |
|
|
|
|
|
|
ROLA SP. Z O.O. |
580 |
- |
550 |
480 |
- |
450 |
510 |
- |
480 |
ZIARN POL SP. Z O. O. |
610 |
620-630 |
610-620 |
540 |
550-530 |
510-520 |
560 |
550 |
540 |
ODDZIAŁY ELEWARR |
610-660 |
610-660 |
|
500-520 |
500-530 |
|
580-600 |
580-600 |
|
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
1. POLSKIE MŁYNY SA
(Kujawsko - Pomorskie, Dolnośląskie, Opolskie, Mazowiecki)
Pszenica konsumpcyjna – 620-560zł netto Pszenica paszowa –530 zł netto
Żyto –420 zł netto
Jęczmień –480 zł netto
2. LUBELLA S.A
Pszenica konsumpcyjna – 650 zł netto [gluten > 28] Pszenica konsumpcyjna – 630 zł netto [gluten 22-28] Pszenica konsumpcyjna – 590 zł netto [gluten < 22] Jęczmień – 570 zł netto
3. PRZEDSIĘBIORSTWO ZBOŻOWO-MŁYNARSKIE 'PZZ' W STOISŁAWIU
CENY NA DZIEŃ 09.08.2008
Pszenica konsumpcyjna – 610 zł netto
Żyto – 460 zł netto
Owies – 500 zł netto
Jęczmień jary – 580 zł netto
4. PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO "KAPKA" SP.J.
Pszenica konsumpcyjna – 650 zł netto [gluten > 30, l.o. min 280] Pszenica konsumpcyjna – 620 zł netto [gluten 24-28, l.o. min 220] Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto [gluten 20-24, l.o. min 222] Żyto – 550 zł netto
5. POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE W KRAKOWIE S.A.
Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto
6. DIAMANT INTERNATIONAL POLSKA - Młyny Zbożowe
Pszenica konsumpcyjna – 600-650 zł netto Żyto – 500 zł netto
7. ZAMOJSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE
Pszenica konsumpcyjna – 630 zł netto [gluten > 26, l.o. 200]
Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto [ l.o. 180]
8. CARGILL POLSKA SP Z O.O.
Pszenica konsumpcyjna – 580 zł netto
9. INTERCHEMALL ZESPÓŁ MŁYNÓW JELONKI Sp. z o.o.
Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto
Żyto – 480 zł netto
10. MŁYNY PRODUKCYJNO-HANDLOWE -TADEUSZ MICHALCZYK – SZCZEPANKI
Pszenica konsumpcyjna – 620 zł netto [gluten > 29] Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto [gluten 26-28]
Żyto konsumpcyjne – 510zł netto [gęstość min 72, wyrównanie 72, l.o. 140] Żyto konsumpcyjne – 500 zł netto [gęstość min 70, wyrównanie 65, l.o. 110]
11. AGROCHEM - CZŁUCHÓW
Pszenica konsumpcyjna – 570zł netto
Pszenica paszowa – 520zł netto
Żyto konsumpcyjne – 470 zł netto
Żyto paszowe – 440zł netto
Jęczmień – 500zł netto
Pszenżyto – 490 netto
Owies – 450 zł netto
12.GDAŃSKIE MŁYNY I SPICHLERZE Dr CORDESMEYER Ltd. Sp. z o.o.
Pszenica konsumpcyjna – 650 zł netto [gluten > 30, białko min. 14, l.o. min 280] Pszenica konsumpcyjna – 620 zł netto [gluten > 26, białko min. 12, l.o. min 220] Żyto konsumpcyjne – 520 zł netto
13. DOLNOŚLĄSKIE MŁYNY S.A.
Pszenica konsumpcyjna – 580 zł netto
14. MŁYN MARTEA Sp. z o. o. , Śląsk
Pszenica konsumpcyjna – 600 zł netto
15. ROLA SP. Z O.O.
Pszenica konsumpcyjna – 550 zł netto
Pszenica paszowa – 520 zł netto
Żyto konsumpcyjne – 450 zł netto
Żyto paszowe – 430 zł netto
Jęczmień – 480 zł netto
Pszenżyto – 490 zł netto
16. PRZEDSIĘBIORSTWO ZIARN - POL SP. Z O.O.
Pszenica konsumpcyjna – 620 zł netto [białko min 13, l.o. 280]
Pszenica konsumpcyjna – 610 zł netto [białko min 11,5, l.o. 220]
Pszenica paszowa – 500 zł netto Żyto konsumpcyjne – 520 zł netto [l.o. 180] Żyto konsumpcyjne – 510 zł netto [l.o. 110]
Żyto paszowe – 460 zł netto
Pszenżyto – 510 zł netto
Jęczmień konsumpcyjny – 540 zł netto Jęczmień paszowy – 510 zł netto Owies – 490 zł netto
17. ODDZIAŁY ELEWARR
Pszenica konsumpcyjna –zł netto [gluten >30, l.o. 280] Pszenica konsumpcyjna –zł netto [standard] Żyto konsumpcyjne –zł netto Jęczmień konsumpcyjny –zł netto
Źródło: KRPZ
Komentarze