PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Zwierzęta

Partner
serwisu
partner serwisu
Sprawdź najnowsze oferty dla rolnika!

Serwis specjalny

Produkcja zwierzęca jest istotną częścią polskiego rolnictwa. Chów i hodowla zwierząt pozwalają polskim hodowcom i producentom na wyprodukowanie żywca, mleka i jaj bardzo dobrej jakości, z których mleczarnie oraz zakłady mięsne i przetwórcze produkują zdrową i smaczną żywność.

Jednak kto nie idzie na przód, ten zostaje w tyle. Tak też jest w produkcji zwierzęcej, gdyż w większości przypadków jedynie nowoczesne metody chowu i hodowli bydła, trzody, drobiu czy pszczół pozwalają na ograniczenie kosztów produkcji, a więc i zwiększenie jej opłacalności.

Osiągnięcie wysokiej wydajności, zdrowotności, długowieczności czy odpowiednich wyników rozrodu to podstawa dzisiejszej produkcji zwierzęcej a dzięki codziennej dawce informacji na temat najnowszych badań nad dodatkami paszowymi, walką ze stresem cieplnym u zwierząt czy bioasekuracją łatwiej jest zadbać o stado. Na naszym portalu nie brakuje również wypowiedzi ekspertów w dziedzinach hodowli, żywienia, dobrostanu czy wyposażenia budynków inwentarskich oraz relacji z najważniejszych wydarzeń branżowych, w tym wystaw bydła i konferencji poświęconych poszczególnych gatunków zwierząt gospodarskich.

Czytaj więcej