11.09.2014 r. Grupa Polmlek zorganizowała na Stadionie Narodowym w Warszawie jubileusz 20-lecia firmy. Wydarzenie swoją osobą zaszczyciły takie postacie jak: Prezydent RP Lech Wałęsa, minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki, minister gospodarki Janusz Piechociński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Tadeusz Nalewajk oraz założyciele firmy: Andrzej Grabowski oraz Jerzy Borucki. Jubileusz świętowali również dostawcy i pracownicy firmy.

Rozwój firmy realizowany jest poprzez włączanie do grupy kolejnych zakładów z branży mleczarskiej oraz sukcesywne rozszerzanie asortymentu produktowego. W chwili obecnej Grupa skupia 7 zakładów produkcyjnych, w których zatrudnia łącznie 1800 osób. Głównym rynkiem sprzedaży pozostaje wciąż rynek krajowy na który trafia ponad 65% produkcji.

Grupa Polmlek, której siedziba znajduje się w Pułtusku, skupuje codziennie od swoich dostawców ok. 2,1 mln litrów mleka i ciągle poszukuje nowych kontrahentów. W najbliższej przyszłości Grupa planuję budowę nowego obiektu w Lidzbarku Warmińskim za ok. 250 mln zł. Ma to być zakład przetwórstwa serwatki, który według założeń ma przerabiać ok. 3 mln litrów serwatki na dobę.